Dolar kuru fiyatları 19 Şubat

5.30 ile dünü katan Dolar kuru 19 Şubat sabahı güne nasıl başladı? Haftanın ikinci iş gününde Dolar/TL ne kadar? Döviz fiyatlarında son durum...

Dolar kuru fiyatları 19 Şubat
Editor: Hakan A.
19 Şubat 2019 - 08:29

Haftaya durağan başlayan Dolar fiyatları dün akşam kapanış itibariyle 5.30 tL üzerinde seyretti. Haftanın ikinci iş günü Salı günü sabahına 1 Dolar kaç TL'den başladı? Döviz fiyatlarında son durum ve güncel kurlar haberimizde.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 19 Şubat 2019 - İstanbul


Yeni haftaya ufak yükselişlerle başlayan Dolar, hafta arasında gelecek olan açıklamalar ve beklentiler ile Salı sabahında 5.30'un üzerinde seyretmeye başladı. Hafta başı açıklanan fazla veri olmamasına rağmen kur fiyatlarında yükseliş yaşandı.

Dolar/TL haftanın ilk gününe 5.28 TL bandında başlarken, gün içerisinde dolar endeksinin düşmesine ve gündemde herhangi bir olumsuz bir akış olmamasına rağmen yükseliş sergiledi. Gün sonuna gelindiğinde ise kapanış itibariyle 5.30 TL 'nin az üzerinde günü tamamladı.

Yeni gün için beklentiler fazla bulunmazken, Döviz kurlarında dünkü seyir izleneceği tahminleri yapılıyor. Dolar/TL, 19 Şubat sabahına 5.30 TL'nin az üzerinde güne başlarken, dün 6 lirayı aşan euro ise 5.99 TL ile yeni güne başladı.

Reklam


YORUMLAR

  • 0 Yorum