Dolar kuru haftaya nasıl başladı? (8.6.2020)

Dolar kuru yeni haftaya nasıl başladı, kaç liradan işlem görüyor? 1 ABD Doları ne kadar? Avro ve Dolar kuru fiyatlarında son durum.

Dolar kuru haftaya nasıl başladı? (8.6.2020)
Editör: Hakan A.
08 Haziran 2020 - 08:59
Dolar fiyatı 5 Haziran Cuma günü kapanışta 6.70 seviyelerinde günü kapatırken yeni haftaya nasıl başladı merak ediliyor. Dolar kuru bu sabah kaç liradan işlem görmeye başladı? 1 Amerikan doları haftanın ilk iş gününde yeni güne nasıl başladı? Peki Türkiye'de dolar ve euro ne durumda? Dolar ve euro kuru güncel fiyatları haftanın son iş günü ne kadar oldu? Bu sabah Döviz kurlarında son durum güncel verileri haberimizde.

Dolar/TL karşısında ne durumda? Dolar ve euro kurlarında yaşanan dalgalanmalar devam ediyor mu? Haftanın ilk işlem sabahı 8 Haziran Pazartesi günü sabahınada piyasalar nasıl başladı, Dolar ve Avro kuru kaç TL'den işlem görüyor?  Döviz kurları son dakika verileri güncellendi.

Koronavirüs salgını sonrasında normalleşme sürecinin ikinci haftasında başlayan ekonomi piyasalarında haftanın ilk iş sabahında dolar ve euro TL karşısında kaç liradan işlem görüyor? Serbest piyasalarda döviz kurlarında yukarı yönlü yükseliş sürüyor mu, düşüş sürüyor mu? Dolar ve Euro güncel kurlarında son fiyatlar....

Bugün 1 Dolar, TL karşısında kaç lira oldu, ne kadar?  Geçtiğimiz hafta %-0,65 değişim gösteren Amerikan Doları kuru şu an 6,7707 lira seviyelerinden işlem görüyor.

Kur TarihDolar/TL Alış Kuru Dolar/TL Satış Kuru Euro /TL Alış Satış
8 Haziran 2020 Pazartesi  6.7603 TL 6.7656 TL 7.6308 TL -  7.6467 TL

YORUMLAR

  • 0 Yorum