Reklamı Geç
Dolar ne kadar? 8 Kasım Döviz fiyatları son durum

Dolar ne kadar? 8 Kasım Döviz fiyatları son durum

8 Kasım sabahı Dolar/TL= 1 $ kaç lira? Yeni haftanın ikinci iş gününde ekonomi piyasaları dolar kuru ve dolar fiyatları güne başlarken kaç liradan işlem görmeye başladı. İstanbul serbest piyasalarda güncel Dolar, Euro ve Döviz fiyatlarında son durum bilgileri.

08 Kasım 2016 - 08:59

Dolar ve döviz yeni haftanın ikinci iş gününe 8 Kasım Salı sabahında yeni güne nasıl başladı? Dolar ne kadar? 1 euro, Kapalıçarşı serbest piyasalarında kur kaç liradan başladı? Kasım ayının ikinci iş haftası, yeni haftanın ikinci iş günü başlarken, dolar serbest piyasada kaç liradan işlem görüyor. İstanbul serbest piyasalarda Kapalıçarşı dolar fiyatları ve son dakika döviz kurları bilgisi güncellemesiyle dövizde son durum bilgileir

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 8 Kasım 2016 İstanbul

Partilerin grup toplantılarında yapacakları açıklamalar, siyasi gelişmeler gün içerisinde gelecek açıklamalar dolar fiyatlarını nasıl etkileyecek. 1 Dolar Kaç Lira? Sabah açılışla saat 9:00 itibariyle Satış 3.1741 TL'den işlem görmeye başlayan dolarda son durum... 1 Dolar şu saatlerde kaç lira olarak işlem görüyor. Yeni ayın ilk iş günü olan 8 Kasım haftanın ikinci iş gününde Salı gününde ekonomide sıcak gelişmeler yaşanırken, dolar ve döviz fiyatları güne nasıl başladığı merak ediliyor. 

 HDP'li vekillere yapılan operasyonların ilk kez meclis grup toplantıları kapsamında konuşulacak olması, dün itibariyle bir parça durulan ama yine yükseliş trendinde zirve yapan dolar,  piyasalarda haftanın ilk iş gününe temkinli güne başlarken, dolar Kapalıçarşı açılış fiyatları belli olmaya başladı. Ekonomide gün içerisinde yaşanan gelişmeler Pazartesi günü açılışta yaşlanan durlma sorasında yeniden dolar fiyatlarında başlayan yükseliş sonrasında bugün kritik açıklamalarla dalgalanmaların olabileceği ifade ediliyor.  Dolar ve Euro fiyatları gün içerisinde farklı olarak dalgalı bir gün geçirebilir. Türkiye içerisinde siyasi gelişmelerin yakından takip edileceği ve akabinde tetikleyeceği piyasalarda hareketli dakikalarla günü tamamlayacağı uzmanlarca öngörülüyor.

Son dakika 8 Kasım tarihli güncel döviz fiyatlarına ilişkin saat 09:00 açılış itibariyle;

Amerikan (ABD Doları) Dolar : Alış 3.1709, Satış 3.1741 TL

Euro : Alış 3.5031 TL, Satış 3.5058 TL, 

İngiliz Sterlini : Alış 3.9316 TL, Satış 3.9367 TL, 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..