Dört üniversitede yeni yönetmelikler ilan edildi

İstanbul, Giresun ve Çanakkale'deki dört üniversitede bazı bölümler için yeni yönetmelikler bu sabah Resmi Gazete ile ilan edildi.

Dört üniversitede yeni yönetmelikler ilan edildi
Editör: Hakan A.
17 Ekim 2018 - 07:32

Türkiye'nin önemli bazı üniversitelerinde yönetmelik değişikliği yapıldı. İlgili yönetmelik kararı Resmi Gazete ile duyuruldu.

Emlak Pencerem / Güncel Haberler - 17 Ekim 2018 - İstanbul


İstanbul başta olmak üzere, Çanakkale ve Giresun'da bulunan 4 farklı üniversitenin yönetmeliklerinde değişikliğe gidildi. stanbul Gedik Üniversitesi, İstanbul Arel Üniversitesi, Giresun Üniversitesi ve Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinde bazı bölümler için yeni yönetmelikler bu sabah Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yürülüğe girdi.

Altta yayımlanan linklerde yeni yönetmeliklerin ayrıntılarının yer aldığı Resmi Gazete'nin 17 Ekim 2018 sayılı ilgili değişikliklerin sayfasına yönlendirilmektedir.

––  Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Üstün Yetenekliler Uygulama ve Araştırma Merkezi Yönetmeliği hakkında ayrıntılar için tıklayın.

––  Giresun Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Araştırma ve Uygulama Merkezi Yönetmeliği hakkında ayrıntılar için tıklayın.

––  İstanbul Arel Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliği hakkında ayrıntılar için tıklayın.

––  İstanbul Gedik Üniversitesi Lisansüstü Eğitim ve Öğretim Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik detayları için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum