Dubai Cityscape Global 2017 Gayrimenkul fuarı başladı

Dubai Cityscape Global 2017 Gayrimenkul fuarı başladı

Körfez sermayesi Dubai Cityscape Global 2017 emlak ve gayrimenkul fuarında. Türkiye'den 6 firma Dubai'de bu fuarda.

11 Eylül 2017 - 13:21 - Güncelleme: 11 Eylül 2017 - 13:35

Her yıl dünya üzerinde büyük katılım sağlanan Dubai Cityscape Global 2017 Gayrimenkul fuarı kapılarını bugün açtı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 11 Eylül  2017 - İstanbul

Türkiye'de de gerçekleştirilen Cityscape Golabal Gayrimenkul fuarı Dubai'de ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmeye başlandı. Dubai'ye giden Türk şirketlerinin sayısında bu yıl düşüş yaşandı.

Dünyanın önemli gayrimenkul şirketleri ve gayrimenkul yatırımcılarını Uluslararası düzeyde buluşturan Dubai Cityscape Global 2017'de yatırım fırsatları ziyaretçilere sunuluyor. Yapıldığı her sene Türkiye'den büyük katılımların gerçekleştiği Dubai Cityscape emlak ve gayrimenkul fuarında firmaların azlığı da dikkatlerden kaçmadı.

6 Türk firması Dubai'de yatırımcının karşısında

Kapılarını bugün ziyaretçilerine açan Dubai Cityscape 2017'de dünyanın pek çok ülkesinde gayrimenkul projeleri ve çeşitli yatırım firmaları boy gösteriyor. Türkiye'den katılım ise düşük seviyede gerçekleşti. 6 Türk inşaat firması projelerini yatırımcılarıyla buluşturdu. Her yıl Türkiye'den çok sayıda firmanın Dubai'de Körfez sermayesiyle buluşurken bu yıl ise Türk şirketlerinin sayısının düşüklüğü ise dikkatlerden kaçmadı. Bu şirketler arasında, Emlak Konut GYO, Artaş İnşaat, Mar Yapı, EMS Yapı, Garanti Koza, Tahincioğlu gibi firmalar projelerini sergilediler. 

Dubai Cityscape Global  gayrimenkul fuarı 3 gün sürecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..