Düşler Vadisi Riva konut fiyatları belli oldu

İstanbul Riva'da Galatasaray arazisi üzerinde inşaa edilecek dev projenin fiyatları belli oldu. Emlak Konut GYO güvencesiyle Galatasaray’ın Riva arazisinde hayata geçirilecek “Düşler Vadisi Riva” projesinde konut fiyatları kaç liradan başlıyor.

Düşler Vadisi Riva konut fiyatları belli oldu
Editor: Hakan A.
18 Ekim 2018 - 08:27 - Güncelleme: 18 Ekim 2018 - 13:54

Galatasaray Spor Kulübü'nün İstanbul Riva'da bulunan dev arazisi üzerinde hayata geçirilecek villa projesinin ayrıntıları belli oldu. Emlak Konut GYO güvencesi ile Yılmaz İnşaat tarafından  hasılat paylaşım modeli ile inşaa edilecek “Düşler Vadisi Riva” villa fiyatları, ödeme bilgileri ve projeye dair tüm ayrıntılar alıcısının beğenisine sunuldu.

Emlak Pencerem / Konut Haberleri - 18 Ekim 2018 - İstanbul

Emlak Konut GYO güvencesi ile Yılmaz İnşaat tarafından Galatasaray’ın Riva'da bulunan arazisi üzerinde inşaa edilecek olan “Düşler Vadisi Riva” projesi bu sabah itibariyle satışa çıktı. Ön talep toplama süreci tamamlanan Düşler Vadisi Riva konut projesi 18 Ekim Perşembe günü düzenlenen basın toplantısı ile görücüye çıktı.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Hakan Gedikli, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz’ın katılımıyla düzenlenen baısn toplantısında proje ile alakalı güncel bilgiler paylaşıldı. 

Proje kapsamında hayata geçirilecek evlerin güncel satış fiyatları ve ödeme bilgilerine ilişkin detaylar da paylaşıldı. Toplamda 509 konut olarak tasarlanan ve inşaatına başlanan Düşler Vadisi Riva projesi yaklaşık 87 Bin metrekare büyüklüğünde bir arazi üzerinde inşaa edilecek. Temizhavası, yeşilin en güzel tonlarının bulunduğu Riva projesinde alıcısına özel villalar şehir hayatından sakin bir hayata geçmek isteyenlerin yeni adresi olacak.

Konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Uzunca bir süredir projenin geliştirilmesi ve ön talep süreci bu sabah tamamlanan Düşler Vadisi Riva villa projesinde satışa sunulan konutların satış fiyatları merak ediliyordu. Bu sabah düzenlenen toplantıda güncel fiyatlar belli oldu. Düşler Vadisi Riva villa projesinde metrekare birim fiyatı 7 ila 11 Bin Lira olarak belirlendi. Riva da villa sahibi olmak isteyenler bu yeni projeden 1 milyon 64 bin TL ila 4 milyon 840 bin TL arasında değişen fiyatlarla ev sahibi olabilecekler.

Kampanyalı Ödeme Seçenekleri ile satışlara başlandı...

Düşler Vadisi Riva konut projesinde satışa çıkarılan evlerde yüzde 25 peşinat ile kalan kısım için 0,98 oranlı vadelendirme imkanı ile 48 ay taksit olanağı yeşil ve doğa içerisinde yaşamak isteyenlerin beğenisine sunuldu. 

Düşler Vadisi Riva villa projesi ile alakalı diğer tüm ayrıntılara buradan erişebilirsiniz.