Reklamı Geç
EBRD Başkanı Chakrabarti ’den flaş Türkiye değerlendirmesi (1)

EBRD Başkanı Chakrabarti 'den flaş Türkiye değerlendirmesi (1)

Nef ve EBERD arasında imzalanan 120 milyon dolarlık iş birliğiyle gözlerin çevrildiği Avrupa İmar Bankası'nın Başkanı Suma Chakrabarti, Türkiye ile alakalı flaş açıklamalarda bulundu. Her ortamda güven tazeleyen EBRD Başkanı Chakrabarti, yatırmlarımız sürecek

27 Mart 2017 - 09:03 - Güncelleme: 27 Mart 2017 - 09:06

Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Başkanı Chakrabarti'den önemli açıklamalar... Nef ile 120 milyon dolarlık dev işbirliğine giden EBRD, Türkiye'ye güveniyor. EBRD, Yıllık 7 milyon Euroluk hacime sahip Türkiye'de yatırım için yeni modeller uygulamaya devam ediyor. Son olarak Nef ile yapılan iş birliği sayesinde kentsel dönüşüm projeleri geliştirilecek.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mart 2017 - İstanbul

Geçtiğimiz hafta Türkiye'nin önemli gayrimenkul şirketi Nef ile dev işbirliği imzalayan Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası'nın Başkanı ilk kez konuştu. Türkiye' hakkında önemli değerlendirmelerde bulunan EBRD Başkanı Chakrabarti, "Nef ile yapacağımız yeni yatırım modelini başka ülkelerde de uygulayabiliriz" dedi.

Nef ile birlikte farklı bir projeye imza attıklarını belirten Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Başkanı Suma Chakrabarti açıklamasında, Türkiye’yi farklı bir yere koyarak büyük önem veriyoruz. Hewr yıl pek çok projeye yatırım yapıldığının altını çizen Chakrabarti, “Türkiye bizim için fikir geliştirme açısından adeta bir laboratuar. BUrada hayata geçirdiğimiz projeleri Dünyanın başka ülkelerinde uyguluyoruz. Türkiye, 7 milyar euro’nun üzerinde bir değerle yıllık ticaret hacmi ve yatırım portföyümüz açısından operasyon yürüttüğümüz en büyük ülke.  Ülke genelinde 90’a yakın saha çalışanımız ve İstanbul, Ankara ve Gaziantep’te bulunan ofislerde çalışmalarını sürdürüyor" diye konuştu.

-- Nef yeni ortağı EBRD ile kentsel dönüşüme 120 milyon dolar ayırdı

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..