Ebru Gündeş, Reza Zarrab'ın Kanlıca'daki yalısından taşındı

Türkiye'de son günlerin en fazla konuşulan adamı Reza Zarrab'ın eski eşi Ebru Gündeş'ten kritik adım geldi. Evliyken oturdukları milyonluk yalıdan taşınma kararı alan Gündeş evi boşalttı. İşte flaş gelişmenin ayrıntıları.

Ebru Gündeş, Reza Zarrab'ın Kanlıca'daki yalısından taşındı
Editör: Hakan A.
25 Kasım 2017 - 16:43

Reza Zarrab ile Ebru Gündeş evliliği sonrasında satın alınan İstanbul Kanlıca'daki milyonluk yalı ile alakalı flaş gelişme yaşanıyor. ebru Gündeş yalıyı boşalttığı ileri sürüldü. Eşyalarıyla Gündeş yalıdan taşındı... 

Son bir kaç ghafta boyunca en fazla konuşulan konuların başında gelen ABD'de tutuklu bulunan ve hala kendisinden haber alınamayan, son duruşmalara ise avukatları dahil girilmediği belirtilen ünlü iş adamı Reza Zarrab'ın Türkiye ayağında eski eşi çocuğunun annesi Ebru Gündeş, oturduğu yalıdan taşınma kararı aldı.

Ebru gündeş yalıdan taşınmaya başladığı ifade ediliyor. 

Konuyla alakalı Habertürk Gazetesi'nden Tarkan Abdullahoğlu imzalı haberin ayrıntılarına göre; geçtiğinmiz haftaya kadar yalıda oturan ve kızı Alara’yı sabahları buradan okula gönderen sanatçının, güvenlik endişesiyle daha korunaklı bir sitedeki evine geçtiği öğrenildi.

Önceki gün yalı çalışanlarının balkondaki eşyaları topladığı ve panjurları kapattığı objektiflere yansıdı.

Diğer taraftan Kanlıca'daki yalıdan ayrılan ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in hangi eve taşındığı ise gizemini koruduğu ifade ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum