Ebruli Ispartakule projesi Emlak Konut güvencesiyle 84 ay vade 0 faizle

İstanbul Ispartakule'de hayata geçirilen yeni konut projesi Ebruli İstanbul projesi Emlak Konut güvencesiyle 84 ay vade 0 faiz imkanıyla alıcısının beğenisine sunuldu. Ebruli Ispartakule konut fiyatları kaç liradan başlıyor?

Ebruli Ispartakule projesi Emlak Konut güvencesiyle 84 ay vade 0 faizle
Editör: Hakan A.
10 Ocak 2018 - 13:26 - Güncelleme: 22 Şubat 2018 - 21:51

İstanbul Avrupa yakası konut projeleri arasına giren ve yaklaşık 600 milyon liralık yatırımla hayata geçirilen Ebruli Ispartakule konut projesi görücüye çıktı. Ebruli Ispartakule konutları güncel fiyatları ve ödeme planı haberimizde. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 10 Ocak 2018 - İstanbul

Emlak Konut GYO güvencesi, Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığı ile İstanbul Avrupa yakasında geliştirilen Ebruli Ispartakule konut projesinde yer alan evler satışa sunuldu. Proje, Emlak Konut GYO’nun 84 ay vade 0 faiz kampanyasıyla ve alternatif ödeme seçenekleriyle alıcısına sunuldu.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan ve en fazla proje geliştiren Emlak Konut GYO güvencesiyle planlı bir şekilde gelişen Ispartakule’nin en yeni konut projesi Ebruli Ispartakule tanıtımı yapılırken, projede yer alan evlerin satışlarına başlandı.

Ebruli Ispartakule, lansman dönemine özel avantajlı fiyatların yanı sıra Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde konut alıcılarına yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle taksitlendirme imkanı sunuluyor. Projede dairelerin metrekare başlangıç fiyatı ise 3.500 TL olarak belirlendi.

Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa üzerinde toplamda 4 katlı konaklar ile 28 katlı bloklardan oluşacak proje kapsamında 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 724 daire ve 52 cadde mağazası yer alıyor. Ebruli Ispartakule’de; 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri projede yer alıyor.

  Emlak Konut olarak, gelişim akslarında yeni projeler üretilmesi konusunda büyük rol oynadıklarının altını çizen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Bu akslardan birinin de İstanbul’un yükselen değeri, planlı alt yapısı, kentsel hizmetleri ile ön plana çıkan Ispartakule olduğuna inanıyoruz. Yüklenicimiz Sitar İnş. A.Ş., Aslan Yapı ve Torkam ile gerçekleştireceğimiz “Ebruli Ispartakule” projemiz, projenin yükseleceği bölge itibariyle ayrı bir öneme sahip. Atatürk Havalimanı’na, 3.Havalimanı’na, Kuzey Marmara bağlantı yoluyla Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15-20 dakika ve yürüme mesafesindeki metroyla İstanbul’un her lokasyonuna kolaylıkla bağlanabileceğiniz, 724 konut ve 52 cadde mağazasından oluşan bir hayal dünyası ortaya çıkarıyoruz. Toplamda 600 milyon TL satış toplam gelirine sahip olacak Ebruli Ispartakule projemizin %22’si olan 132 milyon TL Emlak Konut şirket payı olacak." diye konuştu.

ebruli ıspartakule projesi

Toplamda 47.168 m2 alan üzerinde gerçekleştirilecek Ebruli Ispartakule projemizde evlerin cadde mağazalarıyla çevrili olduğu bir meydan, ağaçların ve süs havuzlarının bulunduğu 6 bin metrekarelik park ve özellikle araç trafiğine kapalı alanlarda çocuklarımızın ve gençlerimizin keyifle zaman geçireceği sosyal alanlar mevcuttur.

Sıtar İnşaat İcra Kurulu Başkanı Müslim Güzel, tanıtım toplantısında projeyle alakalı güncel bilgileri paylaştı. 

İstanbul’un gelişen yüzü olarak nitelendirilen Ispartakule, TEM Otoyoluna 2 km mesafede olması ve Metronunda bölgeye gelmesi ile birlikte ulaşılabilirliği kolay katma değeri yüksek bir projeye imza attığımızın bilincindeyiz diyen Güzel, konuşmasında, "Uzun süren bir projelendirme aşamasının ardından, bölgede yepyeni bir konsept oluşturmak için büyük emek harcadık ve Ebruli Ispartakule projemiz tamamlandığında sakinlerinin günlük ihtiyaç ve konforu için her türlü imkânı sunan, ulaşılabilirliği kolay, merkezi, içerik ve donanım anlamında güvenli bir proje olacak. 4 katlı konaklar ile 28 katlı blokların yer aldığı projemiz, İstanbul’un en önemli ulaşım güzergâhı olan Tem Otoyolu’na 2 kilometrelik ve yapılacak olan metroya yürüme mesafede yer alıyor. Biz de lansmanla birlikte 84 ay 0 faizli kamanyaya dahil olarak satışlarımıza başlıyoruz. Bu konuyla ilgili, sizlerin huzurunda Emlak GYO Genel Müdürü Murat Kurum’a sektöre olan destek ve teşvikleri için teşekkür ediyorum. Lansman dönemine özel dairelerin metrekare başlangıç fiyatını 3.500 TL - 4 Bin 500 TL aralığında belirledik ve Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle konut alıcılarına sunuyoruz." dedi.

Yaklaşık yüzde 65’i peyzaja ayrılan ve geniş yeşil alanlarıyla konut alıcılarına ferah yaşam alanları sunan Ebruli Ispartakule, estetik mimarisiyle de dikkat çekerken, enerji ve su tasarrufu özellikleriyle de site sakinlerine katkı sağlayacak.

TEM Otoyoluna yakın bir lokasyon üzerinde yükselen Ebruli Ispartakule ulaşım açısından çalışmaları hızla evam eden yeni Metro hattına yürüme mesafesinde, Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, 3. Havalimanı gibi projelerin kesişim noktasına oldukça yakın konumlandırıldı.

ProjeTEM Otobanına 2 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 20 kilometre, 3. Havalimanı’na 41 kilometre mesafede yer alması Ebruli Ispartakule’yi şehrin gözde noktalarından biri haline getiriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum