Ege Seramik online satışa başladı

Seramik alanında Türkiye'nin dev firmaları arasında yer alan Ege Seramik online satış yapmaya başladı.

Ege Seramik online satışa başladı
Editör: Hakan A.
16 Şubat 2021 - 14:08
İnşaat sektörünün yakından takip ettiği seramik sektörünün devleri bir bir online satış süreçlerine başladı. Konut satışına kadar online satışın sürdüğü e-ticarete bu kez seramik sektörü girdi. 

Emlak Pencerem - Ekonomi Haberleri  - 16 Şubat 2021 - İstanbul


Seramik Sektörünün önemli firmalalrından Ege Seramik -eticaret yapmaya başladı. Müşterilerine online hizmet vermeye başladığını açıklayan dev üretici, yeni dönemde tüm modellerin e-ticaret sitesi üzerinden online olarak alınabileceğini duyurdu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklamada, Ege Seramik, yeni e-ticaret sitesi züerinden satışların başlatıldığını duyurdu.

Konuyla alakalı KAP açıklamasında, "Şirketimiz Ege Seramik, seramik sektöründe üretici olarak bir ilki   daha gerçekleştirmiş,  ürünlerini günümüz pazarlama trendlerine uygun şekilde online olarak ulaşabilir hale getirmiştir. "Seramikte Moda Şimdi Online Satışta" sloganı ile www.egeseramikshop.com adresinde e-ticaret satışlarına  başlanmıştır.

Zengin ürün portföyünün yer aldığı e-ticaret sitesinde,  Türkiye'nin her yerinden 7/24  seramik satın almak mümkün  hale gelmiştir.  Şirketimiz   daha önce    "EGE SERAMİK" mobil aplikasyonu ile e-ticaret satışlarına başlamıştı. Teknolojiye yapılan yatırımlarla, www.egeseramikshop.com online satış sitesiyle dijital kanallarına bir yenisini daha eklemiş oldu.

Yaşam alanlarını seramik ile güzelleştirmek isteyen herkes www.egeseramikshop.com  adresine girerek, salon, mutfak, banyo ve  dış mekanlar için beğendikleri seramiklerin siparişini Ege Seramik güvencesiyle kolayca verebilir." ifadelerine yer verildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum