Ege Yapı internet sitesine Üstün Başarı Ödülü

Türkiye'nin önde gelen konut üreticisi inşaat firması Ege Yapı'nın kurumsal web sitesi Üstün Başarı ödülü ile ödüllendirildi.

Ege Yapı internet sitesine Üstün Başarı Ödülü
Editör: Hakan A.
29 Ağustos 2016 - 10:17

Yaptığı konut projeleri ile yeni yaşam alanlarını yatırımcısının beğenisine sunmaya devam eden Ege Yapı ödüle doymuyor.

Ege Yapı, yenilenen kurumsal internet sitesiyle önemli bir uluslararası ödülün sahibi olarak Interactive Media Awards 2016’da “Gayrimenkul” kategorisinde “Üstün Başarı Ödülü”ne layık görüldü.

Onlarca kategorilerde çok sayıda uluslararası şirketin; tasarım, içerik, fonksiyonellik ve kullanılabilirlik gibi kriterler kapsamında boy göstererek değerlendirilmelerin gerçekleştirildiği yarışma kapsamında, Interactive Media Awards Konseyi’nden oldukça yüksek bir puan alan Ege Yapı’nın web sitesi, özellikle ‘semantik’ tasarımıyla ve fonksiyonel yapısıyla jüri tarafından tam geçer not aldı.

Ege Yapı ekibinin yoğun araştırma ve çalışmaları ile dizayn edilen yenilikçi web sitesi, kullanıcıların davranışlarına ve ilgi alanlarına göre değişim gösteren, etkileşim odaklı bir işleyişe sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Ege Yapı’nın yenilikçi vizyonunu dijital ortamda da sürdürme özelliği taşıyan web site, aynı zamanda kullanım kolaylığı, şık tasarımı ve görsel algısıyla da standart tasarımlardan ayrışarak ön plana çıkıyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum