Ege Yapı 'nın yeni projesine 3 Bin 500 ön talep

Gayrimenkul sektöründe önemli firmaların başında bulunan Ege Yapı'nın yeni konut projesi için başlatılan ön talep sürecinde 3 Bin 500 talep toplandı.

Ege Yapı 'nın yeni projesine 3 Bin 500 ön talep
Editör: Hakan A.
27 Mart 2017 - 12:19 - Güncelleme: 27 Mart 2017 - 12:34

Ege Yapı tarafından inşa edilecek olan yeni projesi için şimdiden 3 bin 500 talep toplandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 27 Mart 2017 - İstanbul

Gayrimenkul sektörünün lider firmaları arasında yer alan Ege Yapı'nın 2017 projeleri arasında, Kâğıthane ve Maslak’ın buluşma noktasındaki yeni projesi için 3.500 ön talep geldi.

İstanbul’un en merkezi semtleri Maslak, Levent, Etiler, Mecidiyeköy ve Taksim’e çok kolay ulaşım sağlayan bir lokasyonda yer alan yeni proje, yatırımcılar için de yüksek getiri potansiyeli ile dikkat çekiyor. Bu çerçevede doğa ile iç içe bir yaşamın keyfini şehrin tam merkezinde sunacak olan Ege Yapı, yatırımcılara yüksek prim sağlayacak bir proje daha geliştiriyor.

Ege Yapı’nın kolay ulaşımı ile dikkat çeken yeni projesi; D100 Karayolu, TEM Otoyolu ile  önemli bağlantı akslarının üzerinde yer alırken yeni açılacak Kâğıthane Metro Durağı ile Ayazağa Havaray Durağına da sadece birkaç dakika yürüme mesafesinde konumlanacak. Proje süreci devam eden Haliç – Kemerburgaz Dekovil Hattı, yeni projenin hemen önünden geçecek ve projeye toplu taşıma ile ulaşımı daha da kolaylaştıracak.

H. İnanç Kabadayı: “Önceki projelerimizde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız”

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç Kabadayı, yeni projeye ilişkin yaptığı açıklamada; “Yeni projemiz için uzun zamandır titizlikle çalışıyoruz. Şu ana kadar yaklaşık 3 bin 500 kişiden ön talep aldık. Henüz iletişim çalışmaları bile başlamadan projenin bu kadar ilgi görmesi bizi şaşırtmadı. Yeni projemiz ile daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi yatırımcılara yüksek prim sağlayacağız. Projede geniş sosyal imkânlar ve 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire tipi seçenekleri sunuyoruz. Konumu ve sunduğu imkânlar ile yeni bir yaşamın kapılarını aralayacak projemizde ön talep dönemi avantajlarından yararlanmak isteyenleri satış ofislerimize bekliyoruz. Bu özel projemizin detaylarını Nisan ayı sonunda kamuoyu ile paylaşacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum