EGE YAPI'YA İNGİLTERE'DEN ÖDÜL

Ege Yapı, Uluslararası İş Güvenliği Ödülü’ne (International Safety Awards) layık görüldü.

EGE YAPI'YA İNGİLTERE'DEN ÖDÜL
Editör: Hakan A.
16 Haziran 2020 - 11:39
1957 yılında Londra'da kurulan “British Safety Council” tarafından her yıl düzenlenen ve dünyanın en prestijli ödülleri arasında gösterilen Uluslararası iş Güvenliği Ödülleri’nde bu yıl Türkiye’den ödül alan markalar arasında Ege Yapı’da yerini aldı. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 16 Haziran 2020 - İstanbul


Müşteri memnuniyetine verdiği önemin yanı sıra iş sağlığı ve güvenliği alanına da aynı derecede dikkat ettiklerini belirten Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H.İnanç Kabadayı; Gayrimenkul sektöründe iş sağlığı ve güvenliği alanında da öncü firma olma hedefiyle, odağımıza “insanı” alarak müşterilerimiz için yaşama değer katan projeler üretmeye devam edeceğiz. İşimizin temel bir parçası olan iş güvenliği, sürdürülebilir başarı için her zaman öncelikli ilkelerimizdendir.” dedi.  

2020 yılında dünya çapında 509 kurum ve kuruluşa verilen ödül için aranılan kriterler arasında, iş sağlığı ve güvenliği yönünden en güvenli kuruluş olmak, ulusal ve uluslararası piyasada sağlık, güvenlik ve refah konularına verdiği önemi; faaliyetlerinde ortaya koymak ve her zaman daha iyi düzeye taşımayı öncelikli olarak hedeflemek yer alıyor.


Sağlık ve güvenlik konularındaki olumlu katkıların ve yeniliklerin ödüllendirildiği bu yarışma, bağımsız bir jüri tarafından değerlendirildiğinden iş güvenliği alanında itibarlı ödül programı olarak kabul ediliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum