Elazığ'da korkutan deprem! 4.9'luk deprem pek çok ilde hissedildi...

Günün son dakika deprem haberi Elazığ ilinden geldi! Sabah saatlerinde Elazığ, Sivrice'de 4,9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Artçı depremler ise peş peşe devam ediyor.

Elazığ'da korkutan deprem! 4.9'luk deprem pek çok ilde hissedildi...
Editor: Hakan A.
27 Aralık 2019 - 11:15

Günün en son deprem haberi Elazığ iline bağlı Sivrice ilçesinden geldi. Elazığ Sivrice'de 4.9 şiddetinde deprem meydana geldi. Yaşanan deprem sonrası çok sayıda büyük çaplı artçı şoklar yaşanmaya devam ettiği bildirildi.

Emlak Pencerem / Deprem Haberleri  - 27 Aralık 2019 - İstanbul


Elazığ'da sabah saatlerinde bir deprem meydana geldi. 4.9 şidedetinde ölçümlenen Elazığ depremi yakındaki pek çok ilde hissedildi.

AFAD tarafından yaşanan deprem ile alakalı yapılan açıklamada, Elazığ, Sivrice'de saat 10.02'de 4,9 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem yerin 11 kilometre derinlerde yaşandığı kaydedildi.

Konuyla alakalı AFAD tarafından yapılan sond akika açıklamasında, "Elazığ, Sivrice'de meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki #deprem sonrası, an itibariyle, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır." denildi.

elazığ deprem
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.