Emekli maaşına müjde! Emekli maaşı için 2 Bin 500 Lira Ek Ödeme

Emekli maaşları için müjdeler gelmeye devam ediyor! Bu kapsamda Bankalarca emekli olanlara maaş taşıma karşılığında promosyon ödemesi müjdesi. Emekli vatandaşlara 2 bin 500 ek ödeme imkanı...

Emekli maaşına müjde! Emekli maaşı için 2 Bin 500 Lira Ek Ödeme
Editör: Hakan A.
12 Şubat 2020 - 14:10

Milyonlarca emekli tarafından beklenen ek ödeme, maaş promosyonları kapsamında bankalar kesenin ağazını açmış durumda. Emekli olup, bankadan maaş alanları yakından ilgilendiren ek ödemeler, promosyon ödemelerinde yeni gelişme. Vatandaşın emekli maaşına ek ödeme imkanı geliyor...

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 12 Şubat 2020 - İstanbul


Emekli maaşı alanlar için promosyonlar gelmeye başlamış durumda. Adeta müjde niteliğinde son dakika gelişmeleriyaşanırken, promosyon rakamları da belli olmaya başladı. Buna göre, emekli vatandaşlar, bankalar tarafından maaşlarını kendi bankalarına taşıma karşılığında promosyon kartını kullanarak vatandaşın cebini dolduracak. Emekliler Bankalara, belirli bir süre o bankadan maaş alacaklarına söz vermeleri durumunda emeklilere promosyon ödemesi yapılacak.

TEB Promosyon ÖdemesiPromosyon ödemelerinin başladığı şu dönemde, bankalar emeklilerin maaş hesaplarını çekmek için adeta bir yarış içerisinde. Düzenli biçimde yıllarca emekli maaşı alanlara yapılacak olan ek ödemeler çerçevesinde, bankalarca yapılan promosyon farklarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu bankalar arasında TEB, Türkiye Ekonomi Bankası yer alıyor. Banka emekli vatandaşların hesaplarını bankalarına taşımaları için kesenin ağazını açmış durumda. Peki emekliye 2020 promosyonu kapsamında TEB ne kadar promosyon ücreti verecek?

emekliye 2020 promosyonu TEB 2500 tl emekli promosyonu ve ek ikramiye

TEB ne kadar promosyon veriyor?

Diedği bankayı tercih etmede özgür olan emekliler, banka seçerken kendi çıkarlarını düşünerek, en makul ödemeyi, promosyonu verecek bankayı seçiyor. Emekli vatandaşın tercih ettiği bankalar aracılığı ile ek ödemeleri hesaplarına yatırılmaya başlanıyor. Emekliler seçilen bankaya ‘3 yıl maaşımı sizden alacağım’ taahhüdünü vererek promosyondan yararlanabilecek.

TEB tarafından maaş taşıma promosyonu kapsamında emekli vatandaşa bin lirayı bulan ek ödeme yapılacağı kaydedildi. Bunun yanı sıra en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı verilmesi şartı bulunuyor. Bankaların sundukları imkanlardan faydalanmak için, bankalar tarafından ekstra istek ve şartlar emeklinin karşısına çıkarılabiliyor. Emekli vatandaşlar ayrıca, TEB’e getireceği her bir emekli hesabı için 150 TL toplamda 1500 TL daha ek ödeme imkanından faydalanabilecek. TEB tarafından emekli maaşı alanlara 2 bin 500 liraya kadar ek ödeme imkanından yararlanabilecekler.

Bankaların emeklşi vatandaşlar için kullandıracakları promosyon ürünleri için fazladan isteklerde bulunulabiliyor. Her bankanın istekleri farklılıklar gösterebiliyor. Emekli vatandaşlarımız uzun vadede çıkarına olabilecek promosyon seçimi yapması konusunda uzmanlar uyarılarda bulunuyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum