Reklamı Geç
Emekli promosyon ödemeleri başladı

Emekli promosyon ödemeleri başladı

Milyonlarca emeklinin büyük bir heyecanla bekledikleri promosyon ödemelerinde son dakika gelişmesi yaşanıyor. Ziraat Bankası, emekli müşterileri için promosyon ödemelerine başladığını duyurdu.

28 Şubat 2017 - 08:59

Bir yıldan fazla bir süredir büyük bir heyecanla beklenen promosyon ödemeleri kapsamında ilk paralar ödenmeye başlandı. İlk anlaşma imzalayan bankalardan Ziraat Bankası, emekli müşterileri için promosyon ödemelerine başladığı kaydedildi.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 28 Şubat 2017 - İstanbul

Emeklilere promosyon müjdesi ilk olarak Ziraat Bankası'ndan geldi. İlk anlaşma imzalayan banka olarak öne çıkan Ziraat, emeklilere promosyon ödemelerine başladı.

Emekli Maaş Promosyon Ödemesi ile alakalı Ziraat Bankası resmi internet adresinden duyurulan bilgide konuya ilişkin bazı ayrıntılar paylaşıldı. Ziraat bankası aracılığıyla emekli maaşlarının çekilmesi karşılığında promosyon ödemesi almak isteyen emeklilerin izlemesi gereken yolların ayrıntıları paylaşıldı.

İşte Ziraat Bankası emekli promosyon ödemelerine dair bazı önemli ayrıntıları.

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize Bankamızca;

1.000 TL altında emekli aylığı alanlara 300 TL,,
1.000 TL ila 2.000 TL arasında emekli aylığı alanlara 375 TL,
2.000 TL üzerinde emekli aylığı alanlara 450 TL tutarında olmak üzere,
3 yıllık peşin promosyon ödenmesi yapılacaktır.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterli olacaktır.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanacaktır.

18 yaşını doldurmuş emekli maaş ödemesi alan her emeklimiz uygulamadan yararlanabilecek olup; 18 yaş altında emekli maaşı alanlar için ödeme Bankamızdan maaş almakta olan velilerine yapılacaktır. Veliye ödenecek promosyon tutarı çocuklarının ve kendisinin maaş tutarları toplamına göre hesaplanacaktır.

Promosyon ödemesine ilişkin süreci müşterilerimizin TCKN son hanelerine göre aşağıda belirtilen tarihlerde  yapılacaktır.

0 - 2    Mart 2017
4 - 6    Nisan 2017
8    Mayıs 2017

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

Şubelerimiz,
İnternet Şubemiz,
ATM lerimiz,
SMS veya Müşteri İletişim Merkezleri aracılığı ile yapılabileceği duyuruldu. Milyonlarca emekli promosyon parasını alabilmek için, artsız tek bir protokol ile Ziraat Bankası'ndan alabilecekler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..