Reklamı Geç
Emin Evim kura çekimi 21 Kasım’da

Emin Evim kura çekimi 21 Kasım'da

EminEvim ve EminOtomotiv' in düzenlediği ev ve otomobil alacakların sıra tespitini 21 Kasım Cumartesi günü 232. kez gerçekleştirecek.

17 Kasım 2009 - 19:00

Emin Evim kura çekimi 21 Kasım'da

Faizsiz ve vade farksız konut sahibi olmanın tek yolu Emin Evim'de kura çekimleri devam ediyor.

Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren EminEvim ve EminOtomotiv her ayın ikinci Cumartesi günü düzenlediği ev ve otomobil alacakların sıra tespitini 21 Kasım Cumartesi günü 232. kez gerçekleştirecek.

Çekilişler noter huzurunda yüzlerce kişinin katılımıyla yapılıyor ve isteyen müşteriler bizzat çekilişi yapabiliyor. çekiliş Emin Şirketler Grubu merkez binasında bulunan konferans salonunda gerçekleştiriliyor.

Gayrimenkul almak isteyen kişi ilk etapta ne kadarlık bir gayrimenkul almak istediğini belirler. Belirlenen bu rakamın %10′unu peşinat olarak verir, ayrıca % 5 organizasyon ücreti öder. Kalan kısım ise 60 aydan 120 aya kadar kişinin ödeme durumuna göre taksitlendirilebilir. Seçilen taksit sayısı aynı zamanda o grupdaki kişi sayısıdır. Yapılan ödemelerle her ay bir gayrimenkul parası birikir. Biriken bu para noter huzurunda yapılan çekilişlerle her ay bir kişiye gayrimenkul almak üzere teslim edilir.

Tel : 0216 444 0 132

Web : www.eminevim.com

 

EMİN EVİM 21 KASIM 2009 KURA ÇEKİM LİSTESİ BURADA OLACAK

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..