Emlak balonu patlayacak mı? Konut fiyatları dolar bazında 1988'den 2020'ye hangi seviyelere geldi..

1988'den bugüne emlak ve konut fiyatları dolar bazında hangi seviyelere geldi. Hatice Kolçak, grafikli değerlendirmede bulundu.

Emlak balonu patlayacak mı? Konut fiyatları dolar bazında 1988'den 2020'ye hangi seviyelere geldi..
Editör: Hakan A.
06 Temmuz 2020 - 19:20
İnşaat ve gayrimenkul sektörü şu sıralar konut satışlarında en üst seviyelerini yaşıyor. Konut fiyatları dolar bazında 1988'den 2020'ye hangi seviyelere geldi? Yıllardır emlak ve konut yatırımı yapan milyonları yakından ilgilendiren önemli bir değrlendirme. 

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 6 Temmuz 2020 - İstanbul


2020 yılında küresel salgın koronavirüs nedeniyle konut satışları olumsuz etkilenmiş, normalleşme sürecinde ise konut kredisi faiz oranlarının tarihin en düşük seviyelerine gelmesiyle satışlarda rekorlar gelmeye başladı. 

1988 yılından günümüze yaşanan konut fiyatları ile dolar kuru ile alakalı gelişmeleri değerlendiren Hatice Kolçak, dolar olarak bakıldığında konut fiyatlarının geldiği durumu gözler önüne serdi. Emlak Balonu Patlıyor mu? Dolar Bazında Konut Fiyatları Ne Kadar Geriledi?


EmlakPencerem.com Genel Yayın Yönetmeni Hatice Kolçak, konut yatırımları, konut kredileri, dolar bazında konut fiyatları hakkında yaptığı değerlendirmeyi buradan ve youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

Hatice Kolçak'ın anlatımıyla konut alım satımlarına dair son videosunu YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Videoyu izleyebilmek için tıklayın.

Hatice Kolçak'ın kişisel YouTube kanalına abone olmak ve diğer videolarını izlemek için tıklayın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum