Emlak Katılım, İstanbul'da 2 yeni şube açıyor

Emlak Katılım şube ağını genişletmeye devam ediyor. İstanbul'da 2 yeni şubesini açacak banka, Diyarbakır ile Batman'da birer şube açıyor

Emlak Katılım, İstanbul'da 2 yeni şube açıyor
Editör: Hakan A.
06 Kasım 2020 - 15:24
Emlak Bank'ın tasfiye sürecinin peşinden, Emlak Katılım Bankası olarak hayatımıza giren banka Türkiye genelinde şubeleşme çalışmaları sürüyor. Pek çok alanda bankacılık faaliyeti gösteren Emlak Katılım, İstanbul'da 2 yeni şube için geri sayım başlatırken, Diyarbakır ve Batman'da birer şube açacak.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 6 Kasım 2020 - İstanbul


Emlak Katılım Bankası, İstanbul'da  iki yakaya iki yeni şube açacak. Banka, Anadolu Yakasında Beykoz ilçesinde ve Avrupa Yakasında ise Gaziosmanpaşa ilçesinde iki yenişube açmak için kolları sıvadı. Banka, ev sahibi olmak isteyenlere ve pek çok bankacılık işlemleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Şube ağını İstanbul başta olmak üzere diğer illere yaymaya başlayan Emlak Katılım, 4 yeni şube açacak.

İSTANBUL'DA 2 ŞUBE BİRDEN AÇACAK


Konuyla ilgili edinilen bilgiye göre, Emlak Katılım Bankası, İstanbul'da Beykoz Kavacık'ta, Gaziosmanpaşa Beşyüzevler'de şube açacak. İstanbul dışında ise Diyarbakır ve Batman şubelerini devreye alacak. Açılacak 4 yeni şubesiyle birlikte Böylece İstanbul'da 20 ve Türkiye genelinde 42 şubeye ulaşan Emlak Katılım, yıl sonuna kadar 50 şubeyi faaliyete geçirmeyi hedefliyor.

42 ŞUBEDE HİZMET VERİYOR

Emlak Katılım Türkiye genelinde şimdiye kadar şube sayısını 42'ye ulaştırdı. Hedef ise bu yıl sona kadar 50 şube açmak.

EMLAK KATILIM TÜM ŞUBELERİ

Genel Merkez, Merkez (Ataşehir), Fatih, İkitelli, Ümraniye, Erenköy, Laleli, Sultanbeyli, Bağcılar, Pendik, Altunizade, Beykent, Güneşli, İmes, Merter, Üsküdar, Avcılar, Metrokent, Maslak, Maltepe, Kavacık, Beşyüzevler (Gaziosmanpaşa), Gebze, Ankara, Ankara (Ostim), Aksaray, Batman, Bursa, Bursa Yıldırım, Diyarbakır, İzmir, İzmit, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Mersin, Samsun, Kayseri, Rize, Adana, Konya, Konya Büsan ve Antalya şubeleriyle hizmet vermeye devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum