Emlak Konut Başakşehir’e 177 Bin TL’den başlayan fiyatlarla...

Emlak Konut Başakşehir'e 177 Bin TL'den başlayan fiyatlarla açık satışlar başladı

Emlak Konut tarafından hayata geçirilen Başakşehir'de yükselen, Kayaşehir ve Bahçekent Emlak Konutları’nda açık satış 177 Bin TL'den başlayan fiyatlarla başladı.

03 Mart 2017 - 09:58

Emlak Konut GYO'nun İstanbul Başakşehir’in Kayaşehir ve Bahçekent Emlak Konutları’nda açık satış dönemi başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 3 Mart 2017 - İstanbul

 Türkiye’nin en büyük emlak zinciri Turyap, Emlak Konut proje portföylerinde müzayedelere ilave olarak açık satış sistemini entegre etti. 3. Havalimanı, 3. Köprü gibi birçok özelliği ile yatırım ve yaşam avantajları sağlayan Başakşehir Emlak Konutları’nın avantajlı fiyatlarından yararlanmak isteyenler, Turyap’ın web sitesi üzerinden teklif veriyor.  

‘‘Proje Proje Dolaşmaya Son’’

Turyap; T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait 1200 konutun %25’ini 45 günde sattı. ‘‘Proje Proje Dolaşmaya Son!’’ kampanyasıyla satışa çıkan daireler çevresindeki projelerle kıyaslandığında büyük fiyat avantajı ile öne çıkıyor. 1+1’den 4+1’e daire seçenekleri ile Bahçekent Emlak Konutları 177 Bin TL’den; Kayaşehir Emlak Konutları ise 186 Bin TL’den başlıyor. 

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Turyap güvencesiyle 

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı güvencesi  ve Turyap’ın gayrimenkul sektöründe arz ve talep yapısını, pazar ve piyasa gerçeklerini iyi bilmesiyle doğru ürünün her zaman sattığını belirten Turyap Pazarlama ve Satış İcra Kurulu Üyesi Bilge Özdemir,‘‘ Turyap, 400’e yakın temsilciliği ve iki bine yakın profesyonel satış gücü ile büyük bir gayrimenkul pazarlama ve satış ağına sahip. T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Emlak Konut proje portföylerinde uyguladığımız müzayedelere  ilave olarak açık satış sistemini entegre ediyoruz. Bünyemizde geliştirilen tele marketing bölümünde günde 200’e yakın gayrimenkul talebine yanıt veriliyor. Gelen talep yapısı; bölge, konut tipi, bütçe ve satın alım amaçları değerlendirerek, proje portföyleri ile eşleştirilip, satışlara yön veriyor. Proje Pazarlama ve Satış bölümlerimiz ile Temsilciliklerimizin gücü, projelerde konumlu tanıtım ve satış ofislerimize yansıtılıyor, çok kısa süre içinde satış kapatılıyor’’ dedi. 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..