Emlak Konut Bizim Mahalle nerede, fiyatları ne kadardan başlıyor?

Emlak Konut Bizim Mahalle nerede, fiyatları ne kadardan başlıyor?

Emlak Konut Gayrimenkul tarafından Küçükçekmece gölü kenarında inşaa edilecek dev projenin reklamları dönmeye başladı. Emlak konut Küçükçekmece Bizim Mahalle konut fiyatları, nerede, nasıl gidilir bilgileri emlakpencerem.com da.

21 Ağustos 2017 - 16:26 - Güncelleme: 05 Mart 2018 - 15:52

İstanbul Avrupa yakası konut projelerine Emlak Konut GYO'nun dev projesi Bizim Mahalle ile yaklaşık 1 milyon metrekare büyüklüğündeki yeni projesi büyük ilgi görüyor. Küçükçekmece gölü kenarında yükselecek Bizim Mahalle konut projesi ayrıntıları netleşmeye başladı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 21 Ağustos 2017 - İstanbul

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İstanbul Küçükçekmece'de inşa edilecek olan yeni projesi Bizim Mahalle reklam filmi bugün dönmeye başlarken, ihale için geri sayıma başlandı.

Emlak Konut GYO tarafından Küçükçekmece gölü etrafında yapımı planlanan devasa projede ilk tanıtım filmi yayımlandı. Şimdiden büyük heyecan yaratan Bizim Mahalle konut projesi 6 etap olarak yükselecek. Bizim Mahalle konutları için ihale tarihi belirlenmiş durumda. 26 Eylül tarihinde birinci etap ihalesi yapılacak olan projenin ikinci etabı ise 28 Eylül tarihinde gerçekleştirilecek ve yüklenici firması belirlenmiş olacak.

 Bizim Mahalle Küçükçekmece konut fiyatları

Emlak Konut tarafından projelendirilen Bizim Mahalle Küçükçekmece konut fiyatları yapılacak ihale ile yüklenici firmanın belirlenmesinin hemen peşinden konut fiyatları açıklanacak. Şimdilik konut fiyatları ile alakalı net bir açıklama yapılmadı.

Bizim Mahalle projesi nerede, nasıl gidilir?

Emlak Konut imzalı dev projenin yapımı için geri sayım sürerken, proje Küçükçekmece göl kenarında inşa edilecek. Marmaray hattı olan Sirkeci-Halkalı tren hattı üzerinde yükselecek olan Bizim Mahalle projesi bölgeye büyük değer katacak. Bizim Mahalle projesi Küçükçekmece gölü sahilinde, yapımı devam eden İstanbul Banliyö hattına, Halkalı Metrosu yakınlarında inşa edilecek.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..