Emlak Konut, Evora İzmir yapı ruhsatını aldı

Geçtiğimiz gün ön satışa sunulan Emlak Konut GYO projesi Evora İzmir için yapı ruhsatı izin belgesinin alındığı kaydedildi.

Emlak Konut, Evora İzmir yapı ruhsatını aldı
Editor: Hakan A.
27 Eylül 2018 - 15:01 - Güncelleme: 27 Eylül 2018 - 15:02

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul geliştiricisi Emlak Konut GYO güvencesi, Halk GYO ve Teknik Yapı işbirliği ile İzmir'de hayata geçirilen yeni projenin yapı ruhsatı alındı. Evora İzmir projesinde ön satışlar sürüyor...

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 27 Eylül 2018 - İstanbul


Ege'nin en yeni konut projesi Evora İzmir'de ön satışlar sürerken, dev proje için Emlak Konut GYO, yapı ruhsatını aldı. 

Emlak Konut GYO'nun İzmir Konak'ta 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı modeliyle Halk GYO ve Teknik Yapı işbirliği ile inşaa edilecek olan Evora İzmir projesi kapsamında yapı ruhsatlarının alındığı kaydedildi.

Emlak Konut tarafından konuya ilişkin Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada Evora İzmir projesi için yapı ruhsatlarının alındığı duyuruldu.

Emlak Konut tarafından KAP'a yapılan açıklamada, "Şirketimiz projelerinden İzmir İli, Konak İlçesi, Umurbey Mahallesi, İzmir Konak 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (Evora İzmir) kapsamında, 7700 Ada 1 Parselde yer alan 451 adet konuta ait Yapı Ruhsatları 27.09.2018 tarihinde alınmıştır." denildi.

Evora İzmir projesi, şehrin dev projelerinden biri olacak. Geçtiğimiz gün tanıtımı yapılan ve ön satışlara başlanan Evora İzmir'de  1.090 bağımsız bölümden oluşurken, konut ve ticari fonksiyonlar haricinde toplam 12 bin metrekarelik park alanı yer alacak. 47 dönümlük arazisinde yükselecek EVORA İzmir projesi, turizm ve kültür odaklı, 500 kişilik balo salonu, bir sanat galerisi ve 485 kişilik konferans salonu yer alırken, projenin içinde 121 oda kapasiteli bir otel de inşaa edilecek. Proje kapsamında daire seçenekleri olarak 1+1'den 6+1'e çeşitli büyüklüklerde evler alıcısına sunuluyor.

Evora İzmir konut projesi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum