Emlak Konut güvencesiyle İdealist Cadde Şile 'de 286 Bin TL'ye ev fırsatı

Emlak Konut güvencesiyle İdealist Cadde Şile 'de 286 Bin TL'ye ev fırsatı

Emlak Konut Güvencesiyle, Şile'de inşaa edilen İdealist Cadde Şile konut projesinden ev sahibi olmak isteyenlere öze 60 aya sıfır faiz imkanı.

Editor: Hakan A.
27 Aralık 2018 - 16:05

İstanbul Şile konut projelerinden biri olan İdealist Şile projesinde konut satışları 60 aya sıfır faiz imkanıyla sürüyor. Proje ayrıntıları haberimizde.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 27 Aralık 2018 - İstanbul


Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Şile’de hayata geçirilecek İdealist Cadde Şile projesine lansman fırsatları devam ediyor. 15 Ocak tarihine kadar geçerli Lansman fiyatları ve çok özel ödeme alternatifleriyle Şile’nin eşsiz doğasını ideal bir yatırım fırsatına çeviriyor. Proje İdealist GYO tarafından hayata geçiriliyor.
 
Şile’nin doğal yapısına ve huzurlu atmosferine uyumlu İdealist Cadde Şile projesi, zarif konsepti ve Emlak Konut güvencesiyle bölgede öne çıkıyor.  

İdealaist Cadde Şile daire seçenekleri

Çevre ile uyum içinde Emlak Konut GYO güvencesiyle tasarlanan proje 286 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunan İdealist GYO, bölgede ilk etapta 45 daire, 13 ticari ünite inşa edecek.
 
1+1 65 metrekareden, 5+1 323metrekareye kadar farklı büyüklüklerde dairenin yer aldığı projede site sakinlerine ve Şilelilere hizmet verecek 13 adet ticari işletmenin yer alacağı çarşı bulunuyor. 

İdealist Cadde Şile’de,13 Ocak 2019 tarihine kadar geçerli fiyatlar ve Emlak Konut bünyesinde, 60 ay sıfır faiz ödeme imkanı sunulmaktadır.