Emlak Konut GYO, 17 projesinin değerleme raporunu açıklandı

İstanbul, Ankara, İzmir ve Denizli'de inşaa edilen Emlak Konut GYO projelerinin 2020 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporları açıklandı.

Emlak Konut GYO, 17 projesinin değerleme raporunu açıklandı
Editör: Hakan A.
07 Ocak 2021 - 13:29
Emlak Konut GYO'nun İzmir, Ankara, Denizli ve İstanbul illerinde inşaa ettiği bazı projelerin 2020 yıl sonu değerleme raporları açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 7 Ocak 2021 - İstanbul 


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) başta İstanbul olmak üzere, Ankara, İzmir ve Denizli'de bulunan çok syaıda projesinin gayrimenkul değerleme raporları belli oldu.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Emlak Konut GYO portföyündeki onlarca projenin değerleme raporları yayınlandı.

    
İstanbul İli, Başakşehir İlçesi, İkitelli-2 Mahallesi, 31 adet parsel için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

Dumankaya Miks projesi 21 adet bağımsız bölüm için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

İstanbul Başakşehir Kayabaşı Rekreasyon Alanı Ticaret ve Bölge Parkı İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi ile ilgili olarak (Kuzey Yakası) projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

İstanbul Kartal Parselleri (18 adet) projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

İstanbul Tuzla 2. Etap 2. Bölge Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" "Evora-2" projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Büyükyalı İstanbul projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

İstanbul Sarıyer İstinye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.  

Küçükçekmece Halkalı Sosyal Donatı projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Batışehir projesi 4 adet bağımsız bölüm için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

"Next Level" projesi 4 adet bağımsız bölüm için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Sofa Loca projesi 2 adet bağımsız bölüm için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

Ankara Çankaya Saraçoğlu Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşleri projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Koordinat Çayyolu projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

İzmir Konak 1.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" "Evora İzmir" projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

İzmir Konak 2.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" "Allsancak" projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

İzmir Konak Umurbey Mahallesi'nde bulunan 4 adet parselleri için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Evora Denizli projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum