Emlak Konut GYO'dan Saraçoğlu açıklaması: İhale iptal edildi!

Emlak Konut GYO tarafından açılan Ankara Saraçoğlu Mahallesi projesi kapsamında yapılan ihalenin iptal edildiği kaydedildi.

Emlak Konut GYO'dan Saraçoğlu açıklaması: İhale iptal edildi!
Editör: Hakan A.
13 Aralık 2018 - 19:46

İnşaat ve Gayrimenkul sektörünün en büyük proje geliştiricisi konumundaki Emlak Konut GYO Ankara'daki dev ihaleyi iptal ettiğini duyurdu.  Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı yöntemiyle bugün İhalesi gerçekleştirilecek olan Saraçoğlu Mahallesi'nden iptal haberi geldi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 13 Aralık 2018 - İstanbul


Emlak Kontu Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından ihaleye çıkarılan Saraçoğlu Mahallesi projesi kapsmaında düzenlenen ihalenin iptal edildiği bildirildi.  İhalenin ileri bir tarihe ertelenirken, tarih ile alakalı net bir açıklama yapılmadı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan yazılı açıklama ile ihalenin iptal edildiği açıklaması paylaşıldı.Şirketin KAP'a yaptığı açıklamasında, "Şirketimiz projelerinden Ankara Çankaya Saraçoğlu Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi iptal edilmiştir." denildi.

Başkent Ankara'nın en eski konut projelerinden biri olan ve içerisinde 435 lojman ve 250 tescilli ağacın yer aldığı Saraçoğlu Mahallesi projesi kapsamında lojmanlar aslına uygun olarak inşaa edilecek. 

Saraçoğlu, Arsa Satışı Gelir Paylaşımı modeli ile ihalesi 13 Aralık 2018 tarihinde (bugün) gerçekleştirilecekti. İhalenin neden iptal edildiğine ilişkin Emlak Konut GYO'dan bir açıklama yapılmadı.
 
Sosyal medya hesalarımızı takip edin!

EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın

Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum