Emlak Konut GYO İstanbul'da 7 farklı projesi için 2020 değerleme raporlarını yayınladı

Emlak Konut Gayrimenkul, İstanbul ve bazı illerde hayata geçirdiği 7 farklı projesi için 2020 değerleme raporlarını haberimizden inceleyebilirsiniz.

Emlak Konut GYO İstanbul'da 7 farklı projesi için 2020 değerleme raporlarını yayınladı
Editör: Hakan A.
31 Aralık 2020 - 15:23
Emlak konut tarafından başta İstanbul'da olmak üzere, ülkenin çeşitli illerinde yer alan projelerin 2020 yıl sonu değerleme raporlarını açıkladı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 31 Aralık 2020 - İstanbul 


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) hayata geçirdiği 7 farklı projesi için 2020 yıl sonu değerlendirme raporunu açıkladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan uyazılı açıklamada, Emlak Konut GYO, İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin farklı illerinde bulunan projelerinin yıl sonu değerleme raporları yayınlandı.


Kocaeli Gebze 2. Etap Emlak Konutları İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşleri kapsamında (Gebze Emlak Konutları 2. Etap) Projesi ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu Ekte yer almaktadır. 

Emlak Konut'tan Bakanlık ve İller Bankası'na İstanbul'da milyonluk satış 


Ataşehir Resmi Kurum Projesi 2 adet Bağımsız Bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Emlak Konut GYO, İstanbul'da 10 farklı projenin 2020 değerleme oranlarını açıkladı 

Varyap Meridian Projesi 2 adet Bağımsız Bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Unikonut Projesi 6 adet Bağımsız Bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Emlak Konut GYO, Kocaeli ve İstanbul projelerinde önemli gelişme 

Metropol Projesi 1 adet Bağımsız Bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 


Avrupark Projesi 13 adet Bağımsız Bölüm ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır. 

Kastamonu Cide Parseli ile ilgili olarak hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

Emlak Konut GYO'nun İstanbul ve Ankara'daki 7 projesi hakkında önemli gelişme


YORUMLAR

  • 0 Yorum