Emlak Konut GYO, İstanbul'da Semt Bahçekent yer teslimlerini yaptı

İstanbul'da Esenyurt bölgesinde hayata geçirilen Emlak Konut GYO projesi Semt Bahçekent yer teslimleri yapıldı.

Emlak Konut GYO, İstanbul'da Semt Bahçekent yer teslimlerini yaptı
Editör: Hakan A.
11 Ocak 2021 - 09:44
İstanbul'da hayata geçirdiği markalı özel projelerle yatırımcısına büyük kazanç sağlayan Emlak Konut GYO'nun 2021 yılı projeleri hızla sürüyor. Markalı konut projeleri alanında hayata geçirdiği projelerde yer teslimleri sürüyor. Bu kapsamda İstanbul'da Semt Bahçekent projesinde yer teslimi gerçekleştirildi. Projede çalışmalar hızla devam ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Ocak 2021 - İstanbul 


Türkiye'nin kamu eliyle en büyük proje geliştiricisi konumunda bulunan şirketi Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) 2021'de tam gaz proje teslimleri ve yeni projeler için çalışmalarını yürütüyor. Şirket Borsa İstanbul üzerinden işlem görürken, hisse değerlerinde artış gözlerden kaçmıyor. Diğer taraftan projelerde yer teslimleri devam ediyor.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Emlak Konut, İstanbul'un önemli projelerinden biri olan Semt Bahçekent projesinde yeni yer teslimlerini gerçekleştirdiğini duyurdu.


KAP açıklamasında, "Şirketimiz projelerinden İstanbul Esenyurt Hoşdere 6. Etap 2. Kısım Konut Ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İşinin (Semt Bahçekent) Yer Teslimi, Yüklenici Pekerler İnş. Enerji Taş. Tur. San. Ve Tic. Ltd. Şti. ne 07.01.2021 Perşembe günü yapılmıştır." denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum