Emlak Konut GYO İstanbul Koşuyolu projesinin geçici kabulünü yaptı

Emlak Konut GYO, İstanbul'da Üsküdar Koşuyolu'nda inşaa edilen Validebağ Konakları projesinin geçici kabulünü yaptı.

Emlak Konut GYO İstanbul Koşuyolu projesinin geçici kabulünü yaptı
Editör: Hakan A.
03 Şubat 2021 - 20:55
Emlak Konut GYO tarafından İstanbul ve Ankara'da inşaa ettirilen projeler ile alakalı geçici kabul ve değerleme raporları yayımlanmaya devam ediyor.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 3 Şubat 2021 - İstanbul 


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) projelerinden biri olan İstanbul'un önemli ilçelerinden Üsküdar Koşuyolu'nda hayata geçirilen projede geçici teslim yapıldı.

Konuyla alakalı Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Emlak Konut GYO'nun İstanbul Üsküdar'da DAP Yapı Yapı tarafından hayata geçirdiği Validebağ Konakları projesinde geçici kabul işleminin gerçekleştirildiği kaydedildi.


KAP açıklamasında, "Şirketimiz projelerinden İstanbul Üsküdar Barbaros Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nde (Validebağ Konakları), 1137 Ada 48 Parsel A1, C2, C3, D1, D2 ve E Bloklar İle Bu Bloklara Ait Altyapı ve Çevre Düzenleme İşlerinin (Projedeki Son Kısım) kısmi geçici kabulü yapılmış olup Kısmi Geçici Kabul Tutanağı 01.02.2021 tarihinde onaylanmıştır." denildi.

emlak konut gyo istanbul validebağ konakları

BAŞKENT EMLAK KONUTLARI DEĞERLEME RAPORU YAYIMLANDI

Diğer taraftan Emlak Konut'un Ankara projesinde değerleme işlemi yayımlandı. Başkent Emlak Konutları 1. Etap Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi "Başkent Emlak Konutları 1. Etap" Projesi için hazırlatılan Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum