Reklamı Geç
Emlak Konut GYO kampanyası ile 12 günlük konut satışı 1250 adet

Emlak Konut GYO kampanyası ile 12 günlük konut satışı 1250 adet

Binlerce kişi Emlak Konut GYO kampanyasına başvurdu ev almak için satış ofisleri doldu taştı, konutta yeni rekor geliyor. 2017 konut satışları hızlı başladı, Emlak Konut kampanyası ile 12 günde satılan konut sayısı 1250 adet olarak kayıtlara geçti.

14 Şubat 2017 - 16:32

Türkiye'ye ekonomik anlamda darbe vurmak isteyenlere en güzel cevap Emlak Konut GYO tarafından başlatılan konut kampanyasıyla verilmeye devam ederken, kampanya başından bugüne geçen 12 günlük sürede yapılan resmi satış rakamları açıklandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 14 Şubat 2017 - İstanbul

Emlak Konut GYO'nun 1 Şubat itibariyle başlattığı, 31 Mart tarihinde sona erecek dev konut satış kampanyasında rakamlar belli olmaya başladı. Emlak Konut öncülüğünde başlayan GYODER ve KONUTDER tarafından da desteklenen toplam 100'den fazla farklı konut projesi ve 50 binden fazla konut “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyası ile 1 Şubat - 31 Mart'a kadar 20 yıl vade olanağıyla 9 bankanın katılımıyla devam edecek. Kampanya kapsamında orta gelirli aileler ve orta gelir altı grubu kira öder gibi sadece yüzde 5 peşinat ödemesi yaparak ev sahibi olacak. Kampanya kapsamında satışa sunulan projelerin satış ofislerinde satışlar büyük bir hızla devame derken, 12 günlük rapor ise oldukça heycanlandırdı. 

  Emlak Konut GYO tarafından projelendirilen ve ortaklığı bulunduğu toplam 30 farklı projedeki 15 bin konut için 31 Mart 2017 tarihine kadar sürecek olan bu dev kampanya dahilinde; 10 yıla yüzde 0,45 vade farkı 5 yıla ise ‘0’ vade farkı gibi uygun ödeme koşulları sunuluyor. “Güçlü Türkiye için Birlik Vakti” kampanyasında ortalama 100 bin TL için kullanılacak kredilerde 240 ay için aylık ödeme 930 TL, 120 ay için ise 1.080 TL civarında bir taksit ödemesi çıkıyor.

20 yılda yüzde 0,79 vade farkı10 yılda yüzde 0,45 vade farkı, 5 yıla ‘0’ vade farkı ve sadeceyüzde 5 peşinat ile ev sahibi olmayı daha kolay hale getirmiş olacak olan kampanya ile şimdiye kadar ev sahibi olamamış olan vatandaş kolay biçimde ev sahibi olma fırsatını yakalayabilecek. Satış ofisleri ve danışmanlar yoğun biçimde bu kampanyanın detaylarını ve avantajlarını anlatmaya devam ediyor.

Tüm darbeler vız geldi!

 15 Temuz Darbe girişimi sonrasında dahi bir ayda 3 Bin adet konut satmayı başaran Emlak Konut'un tarihi kampanyası sonrasında gözler 2017 yılına çevrilmiş ve büyük bir merak konusu olmuştu. 2017'ye girildiğinde ülke ekonomisine yapılan ekonomik darbe girişimlerine inşaat sektörü sessiz kalmadı ve güçlerini Emlak Konut GYO - GYODER - KONUTDER bünyesi altındaki tüminşaat firmalarının 1 Şubatta start vererek, ülke tarihindeki en uzun vadeli konut satış kampanyasına imza atmaları sonrasında satış rekorları kırılmaya başlandı. Gelen ilk rakamlar satış ofislerinin harıl harıl çalıştığı yönünde. Zira proje ofislerine talep yağıyor. Özellikle Emlak kotu projelerine vatandaş talep yağdırıyor.

İşte Emlak Konut'un en çok satan konut projeleri;

Emlak Konut Başakşehir Evleri,

_  Esenler Emlak Konutları,

_  Gebze Emlak Konutları,

_  Niğde Emlak Konutları,

-  Başkent Emlak Konutları 

-  Nevşehir Emlak Konutları 

Kalan diğer önemli projeler ise şöyle;

-  Park Mavera 2 

- Avrupa Konutları Başakşehir

Batışehir

Nidapark Kayaşehir

- Nidapark Küçükyalı,

- Tema Şehir Konya

- Tual Adalar

- Evora Denizli

Kampanya dahilinde bulunan farklı projeler hakkında bilgi için proje detay sayfamızı ziyaret edebilir, tüm konut projelerini inceleyebilirisniz.

https://projeler.emlakpencerem.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..