Emlak Konut GYO, Tual Bizim Mahalle Projesini Tasfiye Etti

Emlak Konut GYO tarafından ihale edilen, Dağ Mühendislik tarafından inşaatı yapılan Tual Bizim Mahalle Projesi tasfiye edildi.Tasfiye haberi Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)'a yapıldı.

Emlak Konut GYO, Tual Bizim Mahalle Projesini Tasfiye Etti
Editör: Hakan A.
03 Eylül 2019 - 09:46 - Güncelleme: 03 Eylül 2019 - 10:06

Küçükçekmece'de yapılan proje tasfiye edildi. 2017 yılında arsa ihale karşılığı Dağ Mühendislik tarafından yapılacak Tual Bizim Mahalle Projesinin tasfiye edildiği Emlak Konut GYO tarafından KAP'a yapılan açıklama ile duyuruldu.

Emlak Konut GYO tarafından KAP'a "Şirketimiz portföyünde bulunan İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle 2. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (Tual Bizim Mahalle) tasfiye edilmiştir." açıklaması yapıldı.

KAP'a yapılan açıklama;

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum