Emlak Konut İstanbul'da 3 projenin değerleme raporunu açıkladı

İstanbul'da hayata geçirilen Florya Evleri, Karat 34 ile Ofis Karat Bakırköy projelerine ilişkin 2020 yıl sonu değerleme raporlarını yayınladı.

Emlak Konut İstanbul'da 3 projenin değerleme raporunu açıkladı
Editör: Hakan A.
11 Aralık 2020 - 18:20
Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi GYO'ları arasında yer alan olan Emlak Konut, dev projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Diğer taraftan projelerde ilerlemeler ve satışları sürdüren Emlak Konut GYO projelerinde yıllık değerleme raporları kamuoyuna sunuluyor. Bu kapsamda İstanbul'da hayata geçirilen bazı projelerin 2020 yılı değerleme raporları yayınlandı.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 11 Aralık 2020 - İstanbul


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) projeleri arasında yer alan Florya Evleri, Karat 34 ile Ofis Karat Bakırköy projelerine ilişkin 2020 yıl sonu değerleme raporlarını yayınladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) kap üzerinden açıklanan 3 İstanbul projesinin değerleme raporları belli olmuş oldu.İstanbul Bakırköy Şevketiye Florya Konut ve Ticaret İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi (Emlak Konut Florya Evleri) projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır

İstanbul Bahçelievler Yenibosna Arsa Satışı Gelir Paylaşımı İşi (KARAT 34) projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır


İstanbul Bakırköy Yenimahalle Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi (OFİS KARAT BAKIRKÖY) projesi için hazırlatılan 2020 Yıl Sonu Gayrimenkul Değerleme Raporu ekte yer almaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum