Emlak Konut kampanyasına 0.98 baka kredisi

Emlak Konut kampanyasına 0.98 baka kredisi

Emlak Konut GYO'dan daha önce ev alanlara yönelik başlatılan ödeme kampanyasında 0.98 faiz oranları ile banka kredisi kullandırma imkanı.

Emlak Konut kampanyasına 0.98 baka kredisi

Emlak Konut GYO'dan daha önce ev alanlara yönelik başlatılan ödeme kampanyasında 0.98 faiz oranları ile banka kredisi kullandırma imkanı.

Emlak Konut kampanyasına 0.98 baka kredisi
Editor: Hakan A.
21 Mayıs 2018 - 13:26

Emlak Konut kampanyası hızla devam ederken, ev alanlar için başlatılan kampanyada %0,98 den başlayan kredi faiz oranları ile borç kapama kampanyamızdan yararlanmak için anlaşmalı olunan Halk Bankası şubeleri üzerindne kredilendirilebilecekler. Kampanya 31 Mayıs tarihinde sona erecek.

Emlak Konut GYO'dan ev sahibi olanları yakından ilgilendiren kampanya güncellemesi yapıldı. Anlaşmalı Halkbank şubelerinden 0.98 oranında kredi kullanım imkanı sunulan kampanya devam ediyor. Emlak Konut tarafından 0.98 konut kredisi faiz oranı verecek olan anlaşmalı Halkbank şubelerini görebilmek için buraya bakınız.

Aşağıdaki projelerden 30.06.2017 tarihinden önce bağımsız bölüm satın alan (konut + ticaret ) ve ödemesi Emlak Konut’a devam eden alıcılar ve (banka kredili satışlar hariç) geçmiş döneme ait borç ve bu borca ilişkin tahakkuk etmiş ve / veya edecek olan gecikme faizi de dahil olmak üzere  alıcıların yazılı talepte bulunmaları halinde,

Borç bakiyesinin tamamının  ödenmesi durumunda;

ü  TÜFE’li , vade farklı ya da vade farksız bağımsız bölüm satın alan alıcıların, kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapıldıktan sonra borç bakiyesinin (vadesi geçmiş borçlar dahil) tamamının nakit ödenmesi durumunda belirlenen oranlar üzerinden indirim uygulanacaktır.

Borç bakiyesinin kısmi olarak ödenmesi durumunda;

 TÜFE’li , vade farklı ya da vade farksız bağımsız bölüm satın alan alıcıların, kampanya dönemindeki taksit ödemesi yapıldıktan sonra borç bakiyesinin (vadesi geçmiş borçlar dahil) %75 %50 ve %25’nin kapatılması durumunda belirlenen oranlar üzerinden indirim yapılacak, kalan tutar ise sözleşmede belirtilen aynı koşullarla, kalan taksit sayısı kadar yeniden yapılandırılacaktır.

 TÜFE’li satış koşulu ile bağımsız bölüm satın alan alıcılar, talep etmeleri halinde ödeme planları aylık % 0,50  vade farkı ile sabit ödeme şeklinde revize edilecektir.

 Taksit ödemesi teslimde başlayan alıcıların ödemelerinin revize edilmesi durumunda aylık taksit ödemeleri hemen başlatılacaktır.

 TÜFE’li veya vadeli satış koşulu ile bağımsız bölüm alan alıcıların (%75 %50 ve %25'inin kapatılması durumunda) aynı satış koşulunda kalmayı istemesi halinde varsa ara ödemelerinin taksitlere eşit şekilde dağıtılacaktır. 

 Borcunu kısmi ya da tamamen kapatacak olan alıcıların site yönetimine ait ödenmemiş olan aidat, sigorta, emlak vergisi vb. borçlarını kapatması gerekmektedir.

 Alıcılar, kampanyaya katılım tarihi itibarıyla kalan vade sayısı dikkate alınarak vade aralığına göre gruplandırılacaktır.

  Kampanya 18.04.2018 ile 31.05.2018 tarihleri arasında uygulanacaktır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum