Reklamı Geç
Emlak Konut Niğde projesi konut fiyatları, ödeme bilgileri,...

Emlak Konut Niğde projesi konut fiyatları, ödeme bilgileri, başvuru şartları

Emlak Konut GYO Niğde konut projesi kapsamında satışa çıkardığı konutların fiyatları, ödeme koşulları ve başvuru şartları bilgileri EmlakPencerem.com'da

17 Kasım 2016 - 09:36 - Güncelleme: 01 Şubat 2017 - 19:06

TOKİ iştiraki Emlka Konut GYO Anadolu konut projeleri kapsamında bu kez Niğde'de ev satışlarına başladı. Avantajlı fiyatlar, uygun ödeme koşulları ve lüks koutlar için başvuru şartlarını merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 17 Kasım 2016 - İstanbul

TOKİ'den sonra Anadolu illerinde konut projelerini üretmeye başlayan ikinci devlet kurumu olan Emlak Konut Niğde projesinde yer alan evleri satışa çıkardı. Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi Emlak Konut 15 Temmuz Darbe irişiminden hemen sonra dev bir kampanya ile ülke çapında ekonomiyi canlandırmak adına büyük bir işin altına elini sokmuş ve bu kapsamda önemli adımlar atacağını duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde Gebze Emlak Konutlarını satışa çıkartan kurum, şimdi Niğde Emlak Konutlarını satışa çıkardı. Vatandaşın Emlak Konut kalitesiyle tanıştırmayı amaçlayan ve ülke ekonomisinin çarklarının döndüğünü tüm Dünya'ya ıspatlayan Emlak Konut GYO'nun talep rekoru kırması bekleniyor. Sınırlı sayıda hayata geçirilecek Niğde Emlak Konutları projesinde en fazla merak edilen konuların başında, ödeme koşulları, daire fiyatları ve başvuru şartları geliyor.EmlakPencerem.com olarak sizler için bu konuları kısayol olarak bu haber içerisinde toparladı.

PROJEYE BAŞVURMAK İÇİN TIKLA

Gebze Emlak Konutları başvuru şartları, fiyatları...

Emlak Konut Niğde projesinde yer alan daire tipleri arasında 2+1’den 4+1’e kadar çeşitli gelir sahiplerine alternatifler mevcut. Toplamda 8 Blok ve 349 adet konut ila 16 adet ticari üniteden oluşan Niğde Emlak Konutları projesinde  ızlı başvurusunu yapan ev sahibi olabilecek.

Ödeme koşulları neler?

2+1 evler 40.000 TL peşin, 40.000 TL teslim aşamasında ve teslimden 1 yıl sonra 20.000 TL ara ödemelerle satılacak. Taksitlerin konut tesliminde başlaması kaydıyla, TÜFE oranı üzerinden veya aylık %0,50 vade farkıyla 180 aya kadar vade yapılabilecek.
    
3+1 evlerde 50.000 TL peşin, 50.000 TL teslim aşamasında ve teslimden 1 yıl sonra 25.000 TL  ara ödeme yapılacak. Taksitlerin konut tesliminde başlaması kaydıyla, TÜFE oranı üzerinden veya aylık %0,50 vade farkıyla 180 aya kadar vade imkanı sunulacak.  

4+1 evleride ise 60.000 TL peşin, 60.000 TL teslim aşamasında ve  teslimden 1 yıl sonra 30.000 TL  ara ödeme alınacak, Taksitlerin konut tesliminde başlaması kaydıyla, TÜFE oranı üzerinden veya aylık %0,50 vade farkıyla 180 aya kadar vade imkanını ev sahibi olmak isteyen Niğdelilere sunulacağı ifade edildi.

Başvuru şartları neler, nereden, nasıl başvuru yapacaksınız?

Niğde Emlak Konutları prjesinden ev sahibi olak isteyen vatandaşın yapması gereken oldukça basit. Emlak Konut müşteri temsilcisi ile 444 36 55 numaralı telefonu arayarak görüşmeleri ve detaylı bilgileri, başvuru şartlarını öğrenmek ve gerekli işlemleri size belirtilen direktifler doğrultusunda başvurunuzu tamamlamak. 

Farklı projeler veya Niğde Emlak Konutları hakkında www.emlakkonut.com.tr üzerinden daha fazla bilgi edinmeniz mümkün.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..