Emlak Konut üç projesinde geçici ve kısmi kabulleri yaptı

Emlak Konut GYO tarafından projelendirilen Kayabaşı Emlak Konutları, Ataşehir ve Niğde Emlak Konutları projelerinde kısmi ve geçici kabuller yapıldı.

Emlak Konut üç projesinde geçici ve kısmi kabulleri yaptı
Editor: Hakan A.
05 Şubat 2019 - 12:14

Türkiye'nin en büyük proje geliştiricisi GYO'su Emlak Konut GYO, üç farklı projesinde geçici ve kısmi kabulleri gerçekleştirdi.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 5 Şubat 2019 - İstanbul


Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) geliştirdiği projelerde teslimleri yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Kayabaşı Emlak Konutları, Ataşehir ve Niğde Emlak Konutları gibi projelerinde geçici ve kısmi kabulleri yaptığını duyurdu.

Konuyla ilgili resmi duyurular Kamuyu Aydınlatma Platformu üzerinden yapıldı.

Kayabaşı Emlak Konutları ve Ataşehir Kısmi kesin Kabulü hakkında

Şirketimiz projelerinden İstanbul Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap Konut, Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatları İle Ataşehir İlçesinde; Okul Spor Salonu ve ilçe Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası Yapım ve Tadilat İşleri'nde, Kayabaşı Emlak Konutları 2. Etap Konut, Altyapı ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşleri'nin (Projedeki Son Kısım), kısmi kesin kabulü yapılmış olup Kısmi Kesin Kabul Tutanağı 31.01.2019 tarihinde onaylanmıştır.

Niğde Emlak Konutları Geçici Kabul hakkında

Şirketimiz projelerinden Niğde Emlak Konutları, Konut ve Ticaret İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi'nin geçici kabulü yapılmış olup Geçici Kabul Tutanağı 04.02.2019 tarihinde onaylanmıştır.

Reklam


YORUMLAR

  • 0 Yorum