Emlak34 franchise atağına kalktı

2018 yılı bayilik ağlarına yenilerini eklemeye devam eden Emlak34 İstanbul Esenyurt’ta ikinci franchise ofisini açtı.

Emlak34 franchise atağına kalktı
Editör: Hakan A.
26 Nisan 2018 - 07:05 - Güncelleme: 26 Nisan 2018 - 09:01

Emlak sektöründe yirmi yıldan uzun bir süredir hizmet ağını genişleterek sürdüren, İstanbul Beylikdüzü İlçesinin ilk gayrimenkul danışmanlığı firması olan Emlak34, Esenyurt İlçesinde ikinci franchise ofisini Doğan Araslı bulvarında açtı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 26 Nisan 2018 - İstanbul

EMLAK34 Esenyurt Ofis Açılışı ile kapılarını gayrimenkul alıcı ve satıcılarına açıyor. İstanbul ve çevresinde franchise adaylarına yirmi yılı aşkın süredir cazip fırsatlar sunan Türkiye’nin profesyonel gayrimenkul danışmanlık firması olan EMLAK34’ün Esenyurt Kılıç Gayrimenkul ofisi açılışına katılan EMLAK34’Ceo’su Kadir Özel, “EMLAK34 Esenyurt Temsilciliği için tüm ofislerimize olduğu gibi temennimiz, markamıza yakışır bir şekilde bulundukları bölgede pazar lideri olmalarıdır. Bu çerçevede 2018 yılında yeni bayilikler için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

EMLAK34 Esenyurt Temsilciliği Ofisi Broker’ı/sahibi İsmail Kılıç ve Çınar Yıldırım marka ile nasıl tanıştıklarını ve neden bu marka ile sektöre hizmet vermek istediklerine ilişkin, "On yıl önce Gayrimenkul sektöründe faaliyet yürütüyorduk ama bir marka ismiyle değil gelişen ve büyüyen sektöre artık bir marka ile devam etme kararı aldık. İlk Bahçeşehir Esenkent Temsilciliği ile başladık Daha sonra Sakarya Ferizli Temsilciliği devam ettik şimdi ise Esen yurt Doğan Araslı Temsilciliği alma kararı aldık. EMLAK34 markasına olan güvenimiz her geçen gün artarak devam etti EMLAK34’ün hem İstanbul dışında ve içerisinde çalışmalarını detaylı olarak inceledik. Bu sayede markanın vizyonunu ve büyüklüğünü çok daha iyi anladık. Global anlamda bu sektörün en tecrübelisi ve açıldığı bölgelere değer katan müşteri odaklı işin genetiğinde güven sloganıyla işi işlem yapan İstanbul’un en büyüğü olan EMLAK34 markasının, tercih ettik." dedi.

Kılıç, "Esenyurt ilçesi İstanbul’un en çok işlem gören ilçelerin başında son iki yıldır birinci olan ilçesi. Bizler de bu ilçede sektöre hizmet verereki gayrimenkul işini doğru ve güven veren kişiler tarafından yapılmasını isteyenlerdeniz. Siz çok değerli müşterilerimizi ofisimize kahve içmeye davet ediyoruz" ifadelerini kullandı. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum