En uygun faizli Bayram kredisi veren banka hangisi? Zirata Bankası, Halkbank, Vakıfbank Bayram kredi faiz oranları

Kurban Bayramı yaklaşırken, kamu ve özel bankalar bayram kredisi dağıtmaya devam ediyor. Peki içlerinden hangi banka en uygun faiz oranıyla bayram kredisi veriyor? Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank güncel bayram kredisi faizleri... İşte banka banka bayram kredisi faiz oranları, örnek ödeme tablosu....

En uygun faizli Bayram kredisi veren banka hangisi? Zirata Bankası, Halkbank, Vakıfbank Bayram kredi faiz oranları
Editör: Hakan A.
22 Temmuz 2020 - 09:56
Kurban bayramı için geri sayım devam ederken, bayram alışverişleri hız kazanmış durumda. Koronavirüs salgını sonrası normalleşmeye başlayan ve 2020 yılının ikinci dini bayramı olan Kurban Bayramı için vatandaş para arayışına başladı. Vatandaşın gözü ise Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası bayram kredisi faiz oranlarında. Özel ve Kamu bankaları ise bayram kredisi adı altında cazip oranlarla kredi vermeye başladı. Peki hangi bankanın bayram kredisi daha cazip, en uygun bayram kredisi faiz oranı hangi bankada? İşte bayram kredisi ile alakalı derlediğimiz haberin ayrıntıları.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri - 22 Temmuz 2020 - İstanbul


2020 Temmuz ayı sonu itibariyle Kurban Bayramı kutlanacak. Bankalar ise bayram kredisi müşterisi arayışında. Vatandaş ise pandemi esnasında canını yakan bankalardan uzak duruyor. Kredi kullanmak isteyen vatandaş en ucuz bayram kredisi faiz oranlarını araştırıyor. Peki kurban bayramında bir nebze olsun rahatlatacak olan bayram kredisi faiz oranları ne kadardan başlıyor? 5 Bin TL Bayram kredisi veren, 10 Bin TL Bayram kredisi veren, 15 bin ve 20 bin TL bayram kredisi veren bankalar hangileri?

Bayram kredisi almak isteyenler için hazırladığımız bu haberde Kurban Bayramı öncesi, kamu bankaları ile özel bankaların güncel bayram kredisi adı altında verdikleri kredi hakkında bilgileri sizler için derledik. 

Ziraat Bankası bayram kredisi güncel faiz oranları

İhtiyaç kredisi adı altında Ziraat bankası Bayram kredisi kullandırıyor. Tüketicisi kredisi kapsamında banka bayrama elinde parayla girmek isteyenlere 0,98 faiz oranı ile 60 aya kadar kredi desteği sunuyor.

Tüketici Kredisi Hesaplama Aracı

Tüketici Kredisi Hesaplama Aracı ile, almak istediğiniz kredi türünü seçerek, kredi tutarı, ödeme sıklığı, vade, faiz oranını kendiniz belirleyip ödeme planını oluşturabilirsiniz.

Özel kampanyalarımız için şubeler üzerinden veya internet üzerinden başvurabilirsiniz.

Halkbank Bayram kredisi güncel faiz oranı

Müşterilerimizin mobilya, elektronik, beyaz eşya, ev tekstil, çeyiz, küçük ev aletleri vb. ihtiyaçlarınızın karşılanmasının amacıyla aylık %0,55’ten başlayan faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 60 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL'ye kadar Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi sunan Haqlkbank pek çok kredi desteğini uygun faiz oranlarıyla müşterilerine sunuyor.

Halkbankası Sosyal Hayatı Destek Kredi Paketi Örnek Ödeme Tablosu

 

Örnek Kredi Tutarı (TL)Kredi
Vadesi (Ay)
Ödemesiz DönemAylık Faiz Oranı (%)Taksit
Tutarı (TL)
10.00054+6 Ay6 Ay0,55228,08
6 Ay0,82250,54
50.0006 Ay0,55684,24
6 Ay0,82751,63

Halkbank müşterileri için tatil destek kredi paketi de kullandırıyor!

10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade Tatil Destek Kredi Paketi Halkbank şubelerinde ve internet üzerinden müşterilerin hizmetine sunulurken, tatil yapacaklar için alternatif fırsat Halkbank'ta.

 Tatil Destek Paketi kapsamında turizm sektöründeki anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız tatil alışverişlerinizde Paraf/Parafly ile 3 ay ödemesiz, 15 ay vade farksız Taksit imkanı sunan Halkbankası 

konaklama bedeli azami 8.000 TL olmak üzere, toplam 10.000 TL'ye kadar 6 ay ödemesiz 36 ay vade seçeneğiyle kredinizi kullanabilirsiniz.

Kredi tutarının %80’i konaklama bedeli olarak acenteye iletilecek olup, kalan %20’lik kısmı tatil harcamalarında kullanılmak üzere hesabınıza aktarılacaktır.

Kredinin 1. taksiti acente ve 2. taksiti Bankamız tarafından ödenecek; taksit ödemeleriniz ise 9 ay sonra başlayacaktır. Bu kapsamda kullanacağınız kredinin faizi aylık %0,67 oranına denk gelmektedir.
 

Kredi
Tutarı (TL)
Kredi
Vadesi (Ay)
Ödemesiz Dönem Vadesi (Ay)Taksit
Sayısı
Aylık Faiz OranıKredi
Tahsis Ücreti(TL)
Taksit Tutarı(TL)Toplam Geri Ödeme Tutarı (TL)
10.000366300,98%*52,50421,0412.631,20

Vakıfbank Bayram Kredisi güncel faiz oranları

Koronavirüs süreci boyunca vatandaşa temel ihtiyaç destek kredisi adı altında kredi veren Vakıfbank Bayram kredisi veriyor. Tüm ihtiyaçlarınız için 60 aya varan vadeler, aylık %0.86'dan başlayan faiz oranları ve esnek ödeme seçeneğiyle kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için Bayram Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri ve internet şubesi üzerinden başvuru yapılabiliyor.

Üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da Bayram Kredisi Kampanyasına başvuru yapabilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredinizi,
  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli
  • Azalan taksitli
  • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,
  • 3 ayda bir eşit taksitli, 
  • Son taksit balon ödemeli,
  • Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

Vakıfbank Bayram Kredisi Özellikleri Tablosu:

 
Kredi LimitleriVade AralığıFaiz oranı (Aylık)Kredi Tahsis Ücreti
3.000-125.000 TL03-36 Ay%0.86% 0.5+BSMV
3.000-125.000 TL37-60 Ay%0.88% 0.5+BSMV

İhtiyaç kredisi aylık faiz oranı kişinin KKB (Kredi Kayıt Bürosu) ödeme performans notuna göre değişiklik gösterebilir.

 

Vakıfbank Bayram Kredisi Örnek Faiz Maliyet Tablosu: (Eşit Taksitli)

 
BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASIAlınacak Ücretler (TL)*Maliyet Oranları (%)**
Kredi TutarıVade(Ay)Faiz Oranı (Aylık)***Taksit TutarıKredi Tahsis Ücreti*Efektif Yıllık Faiz Oranı**
50.000 TL36 Ay% 0.861.669,91 TL250,00 TL%13,5235

*Kredi Tahsis Ücreti kredi tutarının %0.5'i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi (BSMV) alınmaktadır.


YORUMLAR

  • 0 Yorum