Reklamı Geç
Enda Konakları ile Başkent Ankara’da konak keyfi

Enda Konakları ile Başkent Ankara'da konak keyfi

DAFF Yapı’nın Gölbaşı’nda yaptığı Enda Konakları, ileri teknolojili akıllı ev sistemleri ile rezidans konforunda çağdaş konak deneyimi sunuyor. Proje hakkında detaylar haberimizde.

22 Aralık 2016 - 09:46

Kırkıncıoğlu Grup iştiraki olan DAFF Yapı tarafından hayata geçirilen Enda Konakları, rezidans konforunda çağdaş bir konak deneyimi yaşatmak için yükseliyor. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 22 Aralık 2016 - İstanbul

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörü olan inşaat ve gayrimenkulde yatırımlarına aksatmadan devam eden DAFF Yapı, yeni projesi Enda Konakları ile şehrin karmaşasından uzak ama aynı zamanda şehre çok yakın bir lokasyonda, gerçek konak keyfini ileri teknolojili akıllı ev sistemleriyle birleştiriyor. Özel mimarisi, organik tarım da yapılabilecek bahçeleri, geniş yaşam alanları ve fonksiyonel tasarımı ile dikkat çeken Enda Konakları’nda, estetik ve üst düzey yaşam kalitesi ile pastoral yaşam olanakları bir arada.

18.000 metrekare arazi üzerinde inşa edilen Enda, 20 konaktan oluşuyor. Her bir konak 3 metre tavan yüksekliğine sahip ve hepsinin kendine özel, yan konaktan bağımsız 700 metrekarelik bahçesi bulunuyor. Projede, AB standartlarında güvenli çocuk oyun alanı, kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, sauna, buhar odası, fitness salonu gibi sosyal donatılar yer alıyor.

Akıllı ev sistemine sahip konaklar, 7/24 profesyonel güvenlik personeli, RAID-5 teknolojili kapalı devre kamera sistemi, duman dedektörü, hassas yangın sistemi, yerden ısıtma sistemi, yedeklemeli merkezi jeneratör, merkezi hidroforlu su deposu, fiber optik internet altyapısı, tasarruflu peyzaj sulama sistemleri, klima alt yapısı ve her konağın kendisine ait otopark alanı gibi özellikleri ile de göz dolduruyor.

Enda, 7/24 görev başında olan profesyonel ekibin yanı sıra siteyi baştan başa çevreleyen ferforje duvarlar ve tam donanımlı gözetim mekanizmalarıyla da korunacak. Ortak alanların bakımı, yüzme havuzu gibi diğer site içi hizmetler de profesyonel site yönetimince aıcısına sunuluyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..