Enerji Kimlik Belgesi veren firmalar hangileri?

Enerji Kimlik Belgesi (EKB) veren firmalar konusunda hassas ve dikkatli davranmak önemli. Bakanlık tarafından onaylanmamış bir firmadan alacağınız Enerji Kimlik Belgesi sayesinde binanız, eviniz güven altında olacak. Peki Hangi firmalar Enerji Kimlik Belgesi veriyor?

Enerji Kimlik Belgesi veren firmalar hangileri?
Editör: Hakan A.
26 Aralık 2019 - 11:54 - Güncelleme: 26 Aralık 2019 - 12:05

Enerji Kimlik Belgesi alabilmeniz için doğru firmaya ulaşmalısınız. Bu alanda yapılan sahtekarlıklara maruz kalmamak için güvenilir, bakanlık tarafından yetkilendirilmiş olan Enerji Kimlik Belgesi sağlayan firmalarla iletişime geçmek oldukça önemli. Peki Hangi enerji kimlik belgesi eren firma ile iletişime geçmelisiniz?

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi  - 26 Aralık 2019 - İstanbul


İnternet çağında Enerji Kimlik Belgesi almak isteyen vatandaş google arama motoruna gerekli soruları sorarak cevabını hızla alıyor. Ama en fazla Enerji Kimlik Veren firmaları sorguluyor.

Türkiye genelinde Enerji Kimlik Belgesi veren firmaların sayısı oldukça fazla. Aralarında en doğrularını seçmek ise gerek dolandırıcılığın önüne geçilmesine, gerekse bu işi doğru yapan firmalara iş yaptırarak olabilecek hataların da önüne geçmiş olursunuz. Başta İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya gibi Büyükşehirlerde hizmet almak oldukça kolay.Yapmanız gereken doğru firmaya ulaşarak hızlı hizmet alabilmek. Bakanlık, bu kapsamda Türkiye genelinde çok sayıda firmaya Enerji Kimlik Belgesi vermesi için yetki vermiştir. Bu yetki kapsamında uygun fiyatlarla Enerji Kimlik Belgesi veren firma bulabilirsiniz. Firmalar binanız, oturduğunuz ev ile alakalı ücretsiz bazı hizmetlerde sunarak hızla sürecin ilerlemesini sağlıyor. 

EmlakPencerem.com olarak Enerji Kimlik Belgesi veren firmalar hangileri? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. BU firmaları haberimizin altında bazı firmaların adres, telefon ve web sitesi bilgileriyle destekleyeceğiz.

Enerji Kimlik Belgesi veren firmalar burada yer alabilir. Bu firmalar bizimle buradan iletişime geçebilirler.

Enerji Kimlik Belgesi uygun fiyata nereden alınır, EKB son başvuru tarihi ne zaman? ğrenmek için Tıklayın.


enerji kimlik belgesi veren firmalar hangileri?


Sosyal medya hesalarımızı takip edin!


EmlakPencerem.com sosyal medya hesaplarını takip ederek anında bildirim alabilir, emlak sektörüne ilişkin en son haberleri öğrenebilirsiniz.

Facebook hesabımızı takip etmek için tıklayın.

YouTube kanalımızı takip etmek için tıklayın


Twitter hesabımızı takip etmek için tıklayın.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum