epttavm.com Online meyve-sebze tanzim satışlarına başlıyor

Yerli ve Milli ticaret platformu sebze meyve satışı yapacak. Sebze ve meyvede tanzim satışları online platforma kayıyor. epttavm.com üzerinden vatandaş ucuz sebze ve meyve siparişini online olarak verebilecek.

epttavm.com Online meyve-sebze tanzim satışlarına başlıyor
Editör: Hakan A.
13 Şubat 2019 - 13:50 - Güncelleme: 13 Şubat 2019 - 13:51

epttavm.com sitesi üzerinde yeni bir dönem başlıyor. Eticaret alanında online alış veriş imkanı sunan epttavm, yeni dönemde tanzim satışlarının yerini alacak. Bakan Turhan, Milli pazaryeri uygulaması epttavm.com üzerinden vatandaşın online olarak sebze meyve alabileceğini söyledi.

Emlak Pencerem / Ekonomi Haberleri  - 13 Şubat 2019 - İstanbul


Türkiye'nin yerli ve milli eticaret platformlarından biri olan epttavm.com yeni dönemde alış veriş yapmak isteyenlere sebze ve meyve satışına başlayacak. Söz konusu uygulama için çalışmalar başlatıldı. İlk resmi açıklama ise Bakan Turhan'dan geldi.

Konuyla ilişkili açıklamada bulunan Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan,"Sebze ve meyvede tanzim satış uygulamasını, Türkiye’nin Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com’da başlatıyoruz. Vatandaşlarımızın tanzim noktalarında sıra beklememesi, sebze ve meyvelerini uygun şartlarda ucuz olarak alabilmeleri için Milli Pazaryeri Platformu www.epttavm.com olarak sorumluluk üstlendik. Vatandaşımıza ekstra ücret yansımaması ve uygulamada avantajların artırılması amacıyla Tarım ve Orman Bakanlığı ile birlikte çaba içerisindeyiz. e-Tanzim uygulamamamızın süratle başlatılması için de çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürmekteyiz." dedi.e-Tanzim olarak hizmete sunulan meyve ve sebzeler tanzim fiyatları ile satılırken, tüm ürünler PTT Kargo ve Lojistik aracılığı ile güvenle vatandaşa en hızlı şekilde ulaşımı sağlanacak.

Hali hazırda epttavm.com online alışveriş platformu üzerinden hemen her ürünü bulmak mümkün. Vatandaşın kısa sürede benimsediği eticaret platformu milyonlarca liralık cirosuyla büyük gelirler elde ediyor. Gıda bölümü bulunan epttavm üzerinden sebze ve meyve ürünleri tanzim satış olarak vatandaşa uygun fiyatlarla satılacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum