Erzurum'da Büyükşehir'den satılık imarlı arsalar, konut ve iş eyerleri

Erzurum'da Büyükşehir Belediyesi çok sayıda imarlı arsa, konut ve iş yerlerini açık artırmada satışa çıkardı.

Erzurum'da Büyükşehir'den satılık imarlı arsalar, konut ve iş eyerleri
Editör: Hakan A.
14 Aralık 2020 - 07:37
Erzurum ilinde piyasa fiyatlarından daha uygun imarlı arsalar, konut ve iş yerleri açık artırmada ihalede satışa çıkarılıyor. Erzurum'da Büyükşehir'den satılık çok sayıda gayrimenkul için düzenlenecek olan ihaleye dair ayrıntılar, gayrimenkullerin muhammen satış bedelleri ile diğer detaylar belli oldu.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi - 14 Aralık 2020 - İstanbul 


Gayrimenkul yatırımı için Erzurumda, arsa, konut veya ticari iş yerleri arayanlar için kaçırılmayacak ihale için geri sayım başladı.Erzurum ilinde Büyükşehir Belediyesi müğlkiyetinde bulunan çok sayıda emlak ihalede açık artırmada satışa çıktı.  

Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanlığından:Mülkiyeti Erzurum Büyükşehir Belediyesine ait aşağıda Mahalle, Ada, Parsel, Mesahası ve niteliği açık şekilde belirtilen taşınmazların satış ihalesi 29/12/2020 Salı günü saat 14:00’ te 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a maddesine istinaden Kapalı Teklif usulü ile Büyükşehir Belediyesi Encümen salonunda yapılacaktır.

Söz konusu taşınmazların tahmin edilen (muhammen) satış bedelleri, ihalenin geçici teminat bedelleri aşağıda belirtilmiştir


 Erzurum Büyükşehir Belediyesi adına alınmış muhammen (tahmin edilen) bedelin %3’ü kadar geçici teminat alındı makbuzu veya limit dâhili süresiz teyitli Banka Geçici Teminat mektubu. 2886 sayılı Yasaya göre aranacaktır.

ŞARTNAME BEDELİ 900,00-TL’dir

İhale zarflarını aşağıda ve şartnamesinde istenilen belgeler ile birlikte sırasına uygun olarak hazırlanarak kapalı zarf içerisinde ihale komisyonuna iletilmek üzere Emlak ve İstimlak Daire Başkanlığı Emlak Şube Müdürlüğüne 29/12/2020 Salı günü saat 13:30’ a kadar teslim edilmesi zorunludur.

erzurum gayrimenkul satış ihalesi

YORUMLAR

  • 0 Yorum