Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Randevu Al 2020

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi, Hızlı online veya telefon ile randevu nasıl alınır? Esenyurt Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları öğrenme, adresi iletişim bilgileri ve telefon numaraları.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Randevu Al 2020
Editör: Hakan A.
05 Mart 2020 - 09:23

Bugün bir devlet hastanesinden randevu olmak oldukça kolay ve birden fazla seçenekle yapılabiliyor. 2020 yılı için Esenyurt Devlet Hastanesi sağlık birimlerinden randevu alabilir, laboratuvar sonuçlarınızı öğrenebilir, sayfalarımızda yer alan linklerden online randevu bilgilerine erişebilirsiniz. Randevu almak, Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi ile alakalı diğer randevu bilgilerine erişmek için okumaya devam edin.

Emlak Pencerem / Füncel Haberler - 5 Mart 2020 - İstanbul


İstanbul Avrupa yakasında sağlık problemi yaşayan, Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi için randevu talep edenler dikkat! Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Büyükçekmece, Küçükçekmece'den Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi için randevunuzu almanın yolları, online randevu ile Laboratuvar souçlarını öğrenmek için tüm iletişim bilgileri, online randevu sistemi ve diğer ayrıntıları öğrenenin.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi 2020 yılı randevu almak için yapmanız gerekenler kısa ve net. Nerede oturduğunuz, hangi bölgeden Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi'nden randevu talep ettiğiniz, bölüm ve birimleri bilmeniz yeterli.Tamamiyle Bilgi Amaçlı 2020 yılı Mart ayında güncellenmiştir;
  • Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu
  • Esenyurt Devlet Hastanesi Laboratuvar Sonuçları
  • Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Adresi
  • Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu Telefon Bilgileri
  • Esenyurt Devlet Hastanesi Randevu İletişim Bilgileri
 

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Randevu Almak İçin Tıklayın.


Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Randevu 2020
 

Online ortamda Laboratuvar sonuçları görmek için bilmeniz gerekenler;


Laboratuvar sonuçlarınızı görmek için, hastanemiz tarafından sizlere verilen sonuç alma kartı ya da hasta yönlendirme formu üzerindeki barkod etiketinde yazılı T.C. Kimlik numaranızı , Protokol Numaranızı ve resimde bulunan "Güvenlik Kodunu" yazdıktan sonra "Giriş Yap" butonuna basınız.

Laboratuvar sonuç görüntüleme ekranına ulaşamamanız durumunda kullandığınız web tarayıcısının güncel versiyonunu yüklemeniz gerekmektedir. Tarayıcınız güncel olduğu halde sonuç görme ekranına giriş yapamıyorsanız lütfen hastanemizle iletişime geçiniz. Altta verilen bilgiler sayesinde online olarak laboratuvar sonuçlarınızı görebilir, inceleyebilirsiniz.


Online Laboratuvar Sonuçlarını görmek, öğrenmek için Tıklayın.

Online Laboratuvar Sonuçlarını görmek, öğrenmek için Tıklayın.

Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Giriş için Tıklayın.

 

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri


Adres: Fatih Mh. 19 Mayıs Bulvarı No:8 Esenyurt / İSTANBUL
Tel: 0212 596 19 99
Fax: 0212 596 67 82

https://esenyurtdh.saglik.gov.tr/

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Google Maps HARİTA konum bilgileri için tıklayın.

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Kızılay Ek Hizmet Binası

Adres: İnönü Mahallesi Sıdıka Cebecioğlu Sokak No:7 Hale İshakoğlu Kızılay Esenyurt Devlet Hastanesi Esenyurt / İSTANBUL
Telefon: 0212 596 61 00

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Devlet Hastanesi Google Maps HARİTA konum bilgileri için tıklayın

YORUMLAR

  • 0 Yorum