Eston Şehir Koru nerede?

İstanbul Avrupa yakası villa/konut projeleri 2017 kapsamında 1090 konutluk Eston Şehir Koru projesi nerede, nasıl gidilir? Bahçeşehir projeleri arasında yer alan Eston İnşaat imzalı projenin ayrıntıları için haberimize bakın.

Eston Şehir Koru nerede?
Editör: Hakan A.
30 Kasım 2017 - 23:00

Polatyol'un bilgi ve tecrübesiyle Eston İnşaat kalitesi Eston Şehir Koru villalarında tasarlanan 1090 villanın satışlarına devam ediliyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 30 Kasım 2017 - İstanbul

Eston İnşaat'ın 2017 yılı İstanbul konut projesi Eston Şehir Koru hızla yükseliyor. Yüksek prim potansiyelinin yanı sıra, bölgede devam eden yeni ticari alan ve ofis projeleriyle iş yaşamının da gözde merkezlerinden biri olmaya aday Bahçeşehir ilçesinde 1090 konut olrak tasarlandı.

Eston Şehir Koru villa fiyatları kaç liradan başlıyor? İşte Kasım ayı fiyatları. `Eston Şehir Koru` güncel fiyat listesi 2017 Kasım haberimizden güncel satış fiyatlarını okuyabilirsiniz.

Bir villa projesi olarak Başakşehir ilçesinde hayata geçirilen Eston Şehir Koru villalarında ayrıcalıklı seçenekler sizi bekliyor. Proje dahilinde, Koru Villalar, Koru Katlı Villalar,  Garden Dublex, Sky Dublex, Simplex, Koru Konaklar, Koru Evler gibi önemli etaplardan oluyor.

Eston Şehir Koru projesine Yakın olan bölgedeki önemli Alışveriş Merkezleri arasında, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Prestige Mall, Sunflower Alışveriş Merkezi, Parkway, Mall of İstanbul gibi AVM'ler mevcut.

Eston Şehir Koru villaları nerede, nasıl gidilir?

Eston Şehir Koru’dan her yere zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Bahçeşehir’de; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan ana arterlerin kesiştiği noktada yer alan Eston Şehir Koru, metro hattı ve hızlı trene yakınlığının getirdiği avantajla şehri yanı başınıza getiriyor

Proje satış ofisi adres/iletişim bilgileri 

Eston İnşaat Yatırım A.Ş. projesi olarak hayata geçirilen Eston Şehir Koru villaları adres olarak; "Bahçeşehir 1. Kısım Mah. 2801 Sok. No: 37/1 Eston Şehir A Blok 34538 Başakşehir-İstanbul" adresinde yükseliyor. 

Telefon: 444 86 16

E-Mail: [email protected]

YORUMLAR

  • 0 Yorum