Etçi Nusret Bebek'te yeni şube açtı komşular ise rahatsız

Trükiye'nin Dünyaca ünlü etçisi Nusret Gökçe, Bebek'te yen bir şube açtı. BU kez çevredeki komşularını adeta duman bastı, kokudan geçilmiyor gerekçesiyle Nusret ile alakalı imza toplandığı iddia edildi.

Etçi Nusret Bebek'te yeni şube açtı komşular ise rahatsız
Editor: Hakan A.
20 Haziran 2017 - 14:19 - Güncelleme: 20 Haziran 2017 - 15:13

Nusret'in İstanbul Bebek'teki şube ağına bir yenisini eklemesi sonrasında bölgeden yükselen dumanların verdiği rahatsızlık şimdiden büyük sorun olmuş gibi görünüyor. Zira komşular harekete geçmişler bile.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 20 Haziran 2017 - İstanbul

Bebek'te açılan yeni Nusret şubesi vatandaşı rahatsız etti, bölge duman altında, koku ve duman oturanları rahatsız edecek seviyelerde olduğu iddia ediliyor.

Türkiye başta olmak üzere Dünya'da nam salan ünlü sosyete etçisi Nusret Gökçe, Bebek'te şubelerine bir yenisini ekledi. BU kez Bebek'te oturan sakinlerin, Nusret'in restoranından çıkan dumandan rahatsız olmaları nedeniyle havalandırmanın düzeltilmesi için imza toplamaya başladığı iddiaları şu sıralar semtin gündeminde en çok konuşulan konulardan.

Her gün bölgede yaşanan büyük duman ve kokudan rahatsızlıktan duyan semt sakinleri imza toplamak suretiyle firmanın daha hassas bir havalandırma kullanması için çaba sarfettiği öğrenildi.

Nusret bu konuda semt sakinlerine yardımcı olacak mı, Üzerine düşeni yapacak mı bilinmez ama durum böyle devam ederse yaz aylarının yaşandığı, sıcaklıkların artacağı ileriki günlerde fazlasıyla büyük sorunlar yaşayacağı konuşuluyor.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum