2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı

30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihleri arasında düzenlenecek 2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı için geri sayım başladı.

2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı
31 Aralık 2019 - 16:10

Gayrimenkul sektöründe yerli ve yabancı deneyimleri buluşturmayı amaçlayan, “2. Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı” 30 Ocak-2 Şubat 2020 tarihlerinde Ankara'da gerçekleştirilecek.

Emlak Pencerem / Emlak Haberleri Merkezi / Etkinlik - 31 Aralık 2019 - İstanbul


İlki 2018 senesinde düzenlenen Uluslararası Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Konferansı, Gayrimenkul sektörünün birçok kesiminden paydaşları ortak bir çatı altında toplamayı amaçlıyor.

Gerek Dünyada ve Türkiye’de gayrimenkul sektörünün geleceğine yönelik öngörülerin ortaya konularak tartışılması ve çözümlerin üretilmesi, gerekse Üniversitemizde gayrimenkul, inşaat, kent çalışmaları ve yerel yönetimler alanındaki akademik çalışmaların davetli yabancı uzmanlarla değerlendirilmesi, işbirliği kurma ve geliştirme olanaklarının değerlendirilmesi mümkün olabilecektir.

Konferans Yeri: Konferans Ankara Wyndham Otel’de gerçekleşecektir (Yaşam Caddesi 4. Sokak No.4 Söğütözü - Ankara / TÜRKİYE). 

Detaylı bilgi için http://wyndhamankara.com/tr/ web sayfasına bakabilirsiniz.

Düzenleme Komitesi Adına: Prof. Dr. Harun TANRIVERMİŞ / Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı

Tarih: 30 Ocak - 2 Şubat 2020