JW Marriott, Dati Yatırım Holdingle İstanbul'a geliyor

Dati Yatırım Holding, JW Marriott İstanbul Hotel ve Conference Center'ı tanıtıyor.

JW Marriott, Dati Yatırım Holdingle İstanbul'a geliyor
08 Mayıs 2017 - 16:53

DATİ Yatırım Holding tarafından inşası süren İstanbul Turizm Merkezi’nde yükselecek otellerden ilki JW Marriott İstanbul Hotel & Conference Center oluyor.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 8 Mayıs 2017 - İstanbul

Dünyanın önde gelen otel zincirlerinden Marriott International’ın lüks otel konsepti JW Marriott, cazibenin ve turizmin en önemli şehirlerinden biri olan İstanbul’da açacağı ilk ve çok özel tasarlanacak oteli için DATİ Yatırım Holding ile güçlerini birleştirerek bir ilke imza attı.

İstanbul’un turizm potansiyeline güç katacak yatırım hakkında bilgi vermek üzere Marriot International Avrupa Operasyonlardan Sorumlu Başkanı (COO) Satya Anand, Marriott International Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Poğda Demircan, DATİ Yatırım Holding A.Ş. Yürütme Kurulu Başkanı Gökhan Kıran, DATİ Holding İştiraki Ataköy Otelcilik A.Ş  Genel Müdürü Mehmet Çulha’nın katılımıyla 10 Mayıs 2017 Çarşamba günü, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel’de düzenlenecek basın toplantısıyla görücüye çıkıyor.

Saygılarımızla

PROGRAM

Yer        : Sheraton Istanbul Ataköy Hotel / Grand Ballroom Salonu  /Rauf Orbay Caddesi NO:10 Sahilyolu, Bakırköy, İstanbul

Tarih     : 10 Mayıs 2017 / Çarşamba

Saat      :

10.00 – 10.30 Kayıt & Kahvaltı

10.30 – 11.30 Basın Toplantısı

11.30 – 12.00 Soru & Cevap