Reklamı Geç
Fatih’te bulunan Bisikletçiler Çarşısı’nda korkutan yangın

Fatih'te bulunan Bisikletçiler Çarşısı'nda korkutan yangın

İstanbul Fatih ilçesinde ünlü Bisikletçiler Çarşısı olarak bilinen Haşim İşcan Geçidinde bir bisiklet mağazasında çıktığı iddia edilen yangın nedeniyle büyük korku ve panik yaşandı.

02 Haziran 2017 - 10:26

Sabah saatlerinde Fatih ilçesinde itfaiye'nin de olduğu bölgeye yakın bir yer olan ünlü Bisikletçiler Çarşısı alt geçidinden yükselen duymanlar ekipleri harekete geçirdi. Hızla büyüyen alevlere yangının çıktığı yere 500 metre uzaktaki Fatih itfaiye ekipleri müdahale etti.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 2 Haziran 2017 - İstanbul

İstanbul'da Fatih ilçesinde bu sabah saatlerinde Haşim İşcan Geçidi altında bulunan Bisikletçiler çarşısı olarak bilinen ve çok sayıda bisiklet mağazasının yer aldığı bölümde yangın çıktı.

Çıkan yangının bir bisiklet mağazası iinde meydana geldiği, yangının çıkış nedeninin ise henüz belli olmadığı belirtildi. Bisikletçiler çarşısında alt geçitte çıkan yangında dumanlar hızla etrafı sarmaya başlayınca, Yenikapı ve Taksim'e Unkapanı istikametine doğru trafik karşılıklı larak kesildiği kaydedildi. Çıkan yangına ilk müdahaleyi ise İstanbul Büyükşehitr İtfaiye ekiplerinin bulunduğu Fatih ilçesi itfaiye ekipleri tarafından hızla olay yerine giden ekiplerin müdahale ettiği bildirildi. 

Alat geçitte dumanlar yükselmeye devam ederken, ekiplerin müdahalesinin sürdüğü gelen haberler arasında.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..