Fatih Terim'den satılık villa

A Milli Takım direktörü efsane Teknik Direktör Fatih Terim, Bodrum'da denize sıfır konumunda olan lüks villasını satışa çıkardı.

Fatih Terim'den satılık villa
Editör: Hakan A.
16 Mart 2017 - 10:10

Ünlülerin lüks evleri benzersiz özellikleriyle dikkat çekerken, A Milli Takımın Futbol direktörü Fatih Terim'in satışa çıkardığı lüks villası yeni alıcısını bekliyor. Terim villasına ne kadar istiyor? İşte ayrıntılar.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 16 Mart 2017 - İstanbul

Türk sporunun en önemli isimlerinden biri olan ve A Milli Takım Teknik Direktörlük görevine devam eden Fatih Terim bu kez emlak yatırımıyla gündemde. Terim, Bodrum'da bulunan lüks villasını satıyor. Özel iskele ve plajı bulunan Fatih Terim'in Bodrum’daki villası 8 milyon Euro bedelle satışa çıktı. 

Ünlü spor adamı Terim Bodrum sevenlerden. Her sene uzunca bir süre Bodrum'da satışa çıkardığı o villasında ailesiyle birlikte tatil yaptığı bilinen Fatih Terim'in neden bu villasını satışa çıkardığı ise henüz netlik kazanmış değil.

Fatih Terim'in sahibi olduğu lüks villanın satışını üstlenen emlak şirketi ilanı bir ilan sitesi yoluyla kamuoyuna duyurdu. Şimdi merak edilen ise Terim'in sahibi olduğu villayı neden sattığı ve kimin alacağı...

YORUMLAR

  • 0 Yorum