Reklamı Geç
FETÖ/PDY davalarına ilk müdahillik talebi İTO’dan geldi

FETÖ/PDY davalarına ilk müdahillik talebi İTO’dan geldi

İş dünyasından FETÖ/PDY davalarına ilk müdahillik talebi İstanubl Ticaret Odası'ndan (İTO) geldi. İTO üyesi olan 400 bin şirket adına, FETÖ/PDY darbe girişimiyle ilgili ana davaya müdahillik talebi yapılacak.

18 Temmuz 2017 - 11:57

İstanbul Ticaret Odası, İTO üyesi olan 400 bin şirket adına, FETÖ/PDY darbe girişimiyle ilgili ana davaya müdahillik talebinde bulunacak.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 18 Temmuz 2017 - İstanbul

İTO Meclis Başkanı Şekib Avdagiç ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, müdahil olma talebi dilekçesini 19 Temmuz Çarşamba günü (yarın) 09.00’da İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı’na sunacak.

İstanbul Ticaret Odası, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) ana darbe davasına müdahillik talebinde bulunma kararı aldı.

İstanbul Ticaret Odası, İTO üyesi olan 400 bin şirket adına, FETÖ/PDY darbe girişimiyle ilgili ana davaya müdahillik talebinde bulunacak. İTO Meclis Başkanı Şekib Avdagiç ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çağlar, müdahil olma talebi dilekçesini 19 Temmuz Çarşamba günü (yarın) 09.00’da İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı’na sunacak.

İTO heyeti, İstanbul Adalet Sarayı önünde bir basın bildirisi ile Oda üyelerine adına dilekçede yer alan başvuru gerekçelerini de açıklayacak.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..