Reklamı Geç
Finans Merkezi’nin yanına 2 Bin 750 konutluk "Sinpaş Finans...

Finans Merkezi'nin yanına 2 Bin 750 konutluk "Sinpaş Finans Şehir"

Sinpaş Finans Şehir satışlarına başlandı. 50 Binden fazla beyaz yakalı çalışan için İstanbul Finans Merkezi (İFM) yanına Sinpaş Yapı 2 Bin 750 konut inşa ediyor. Sinpaş Finans Şehir az katlı yaşam alanları, tuğla ve doğal taş görünümüyle büyük ilgi çekerken, konut fiyatları 600 Bin TL'den başlıyor.

29 Eylül 2017 - 16:37 - Güncelleme: 24 Şubat 2018 - 00:42

Sinpaş Yapı yeni konut projesini görücüye çıktı. İstanbul'u Dünyanın önemli finans merkezlerinden yapacak olan ve inşaatı büyük bir hızla devam eden Ümraniye'ye bağlı olan İstanbul Finans Merkezi (İFM) yanıbaşında hayata geçirilen Sinpaş imzalı Finans Şehir projesinde satışlara düzenlenen lansman ile başlandı.

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi - 29 Eylül  2017 - İstanbul

Türkiye’nin gayrimenkul sektöründeki öncülüğünü üstlenen Sinpaş Yapı, 2 Bin 750 konutluk dev projesi için düğmeye bastı. Finans Merkezine komşu Sinpaş Finans Şehir adını 50 binden fazla beyaz yakalının çalışacağı İstanbul Finans Merkezi'nden aldı. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, hayata geçirilmesiyle beraber dünyanın en önemli küresel finans üslerinden birisi olması için gerekli tüm çalışmalar aralıksız devame diyor. İstanbul Finans Merkezi inşaatı ilk olarak Ataşehir olarak başlamış, alınan kararla Ümraniye ilçesine dahil olmuştu.

Tuğla ve doğal taş görünümüyle az katlı mimarisi ve sıcak sokak konseptiyle yepyeni bir projeye imza atan Sinpaş Yapı tarafından hayata geçirilecek Sinpaş Finans Şehir projesi kapsamında bulunan 2 Bin 750 konut etap etap 2019'a kadar tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek. Sinpaş bu projesinde ilk defa uygulayacağı özel konseptlerle geliştirilmiş her apartmanın arka cephelerinin baktığı büyük ve özel konseptli iç bahçeler oluşturarak yeşilin daha fazla hissedilmesine olanak sağlayacak.

36 bin 500 metrekarelik dev şehir parkı, piknik alanları, göletler ve oturma terasları ile yeşillikler arasında yükselecek olan Sinpaş Finans Şehir projesi Ataşehir-Ümraniye arasında yapımına başlanan Finans Merkezi metro hattına entegre olacak. 2 farklı noktadan metroya yürüyerek ev sahipleri kolaylıkla proje içerisinden erişebilecek. etro inşaatında 3 makina eş zamanlı olarak kazılarına ve inşaatına devame derken, yapımına hıza devam edilen hattın 2019'a yakın bir zamanda hizmete açılması öngörülüyor. Finans Şehir projesinden daire satın alanlar ise 2019 sonu Aralık ayı itibariyle ilk etap evlerini teslim alacakları bildirildi.

Sinpaş Finans Şehir projesinde özel kaldırım tasarımları, kent mobilyaları, çocuk oyun alanları ve su öğeleri ile ‘şehirli’ konsepti dikkat çeken önemli özelliklerinden biri olarak lanse edildi. Projeden ev sahibi olacaklara ise işlerine gidebilmeleri, proje içerisinde rahatça dolaşmaları için özel bir bisiklet hediye edilecek. 

Toplamda 141 Bin metrekarelik dev alanıyla, 2 bin 750 adet konut olarak planlanan Sinpaş Finans Şehir projesi kapsamında yer alacak daire seçenekleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler olarak planlanmış durumda. Benzersiz özelliklerle tasarlanan Finans Şehir projesinde konut fiyatları ise en fazla merak edilen konulardan . Hoıme offices dairelerinde yer alacağı Sinpaş Finans Şehir projesinde 475.000 TL - 1.585.000 TL aralığında home offices türünde daire sahibi olmak mümkün. 

Konut seçeneklerinde ise satış fiyatları 600 Bin TL'den başlangıç gösteriyor. ve 3 Milyon liranmın üzerinde özel daire seçenekleri Finans Şehir projesinde alıcılarını bekliyor. 

Sinpaş Finans Şehir projesi gerek yerli, gerekse yabancı iş dünyasına yeni ve özgün bir yaşam tarzı ile dikkat çekerken, merkezi konumu ve bu özel konsepti, aynı zamanda hızla değer kazanacak çok güçlü bir yatırım potansiyelini alıcısına sunuyor. Ön talep süreci başlayan Sinpaş Finans Şehir, şimdiden dikkat çekici lokasyonu sayesinde oldukça yoğun bir ilgi gördüğü kaydedildi.

Sinpaş Yapı imzalı yeni konut projesi Sinpaş Finans Şehir ilişkin tüm ayrıntılara Yeni Projeler sayfalarımızdan erişebilir, form doldurarak satış ofisi temsilcilerinden kolayca bilgi edinebilirsiniz.