Reklamı Geç
"Folkart Incity" İzmir Bornova konut projesi 239 bin...

"Folkart Incity" İzmir Bornova konut projesi 239 bin TL'den satışa çıktı

700 konuttan oluşan İzmir Bornova'da yükselen Folkart Incity projesi konut fiyat listesi ve ödeme planı düzenlenen lansmanla görücüye çıktı. 239 bin TL'den başlayan konut fiyatları Folkart Yapı Folkart Incity projesinde alıcısını bekliyor.

17 Mayıs 2017 - 08:12 - Güncelleme: 18 Mayıs 2017 - 16:00

İzmir'in en yeni konut projesini satışa çıkaran Folakart Yapı, İzmir yatırımlarını aralıksız sürdürüyor.  2017 yatırım planlarında yer alan Folklart Incity projesini hayata geçiren şirket, konut satışlarına başladı. 

Emlak Pencerem / Emlak haberleri merkezi 17 Mayıs 2017 

İzmir'in en prestijli konut üreticisi Folkart Yapı yeni projesini görücüye çıkardı. Folkart imzasıyla Bornova'da yükselen Folkart Incity şehre yeni bir değer katacak.

Folkart Yapı, İzmir Bornova'da hayata geçirdiği 700 konutluk yeni projesi Folkart Incity'i tanıttı. İzmir'in en iyi konut üreticilerinden, her projesinde yeni yaşam alanlarını İzmirlilere sunmaya devam eden Folkart Yapı yatırımlarına devam ediyor. Şirket bu kapsamda Bornova'nın en prestijli konumunda inşa edeceği Folkart Incity projesini tanıttı.

Her aile için özel tasarlanan 1+0'dan 4+1 daire seçeneğinin yer aldığı 700 konutlutluk Folkart ıncity projesinde 49 metrekare ile 411 metrekare büyüklüğünde olan daireler alıcısının beğenisine sunuldu. Proje satışa sunulurken en ucuz daire fiyatı ise 239 bin tl olarak yatırımcısına ve alıcısının beğenisine sunuldu.

Folkart Incity Bornova projesi konut fiyatları belli oldu

17 Mayıs tarihinde basının karşısına çıkan Folkart Incity projesinde yer alan dairelerin satış fiyatlarına ilişkin listeyi yayımlayan Folkart Yapı uygun ödeme planıyla satışa çıkardığı konutlarda lansmana özel ayrıcalıklarla ev sahibi olmak isteyenlere alternatif sçeenekler sunuyor. Peki Folkart Incity projesinde güncel konut fiyatları listesine göre en ucuz ve en pahalı evlerin fiyatları kaç liradan başlıyor? İşte Folkart Incity projesi güncel fiyat listesi...

Ödeme planı bilgileri

Folkart Incity projesinde yer alan en küçük daire seçeneği olan 1+0 evlerin güncellenen satış fiyatı 239 Bin TL’den başlayngıç gösterirken en ucuz daire olarak öne çıkıyor.

Projede 1+1 dairelerin satış fiyatı 337 Bin TL’den başlayan fiyatlarla,
2+1 daire fiyatları 554 Bin TL, 
3+1 evlerin satış fiyatları 843 Bin TL,
en büyük daire seçeneği olarak satışa sunulan 4+1 konutların fiyatları ise 1 milyon 319 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışlara başlandı.

Folkart Incity projesinde ev sahibi olmak isteyenlere öze yüzde 20 peşin ödemeyle banka kredisi kullandırılıyor. Projede yüzde 25 peşin ödemeyle 24 ay için vade farkı ise yüzde 1, 6 ayda  bir 4 taksit  imkanını alıcısına lansmana özel sunuluyor.

Folkart Incity projesi hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın

Web: www.folkart.com.tr

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..